Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

IT Champions 2023: “Lenovo to one-stop-shop, gdzie znajdziecie pełne portfolio produktów i rozwiązań” – twierdzi Alicja Klemendorf, Lenovo Polska

Prestiżowe nagrody IT CHAMPION rozdane – po dwie z nich wychodziła Alicja Klemendorf, Marketing Manager Lenovo. Jedna z wręczonych statuetek to nagroda specjalna, w kategorii “Dyrektor Marketingu”. 

Gala podczas której zostają wręczone statuetki IT CHAMPIONÓW, jest stałą pozycją w kalendarzach czołowych postaci z naszej branży. W tym roku niezapomnianych wrażeń dostarczyła też nowa przestrzeń sali balowej Hotelu Raffles Europejski znajdującego się w Warszawie przy Krakowskim Przedmieściu. Z kuluarowych rozmów jasno wynikało, że nie tylko w naszej, redakcyjnej opinii, “przeprowadzka” z wcześniejszej lokalizacji przysłużyła się imprezie.

Alicja Klemendorf, Marketing Manager Lenovo, pojawiała się na scenie by odebrać statuetkę. Pierwszą, nagrodę specjalną, w kategorii “Dyrektor Marketingu”

“Ta nagroda jest dla mnie szczególnie ważna” – skomentowała nagrodę specjalną Alicja Klemendrof – “To nagroda nie tylko dla mnie, ale także dla całego mojego zespołu, który składa się z kilku doświadczonych profesjonalistów, którzy na co dzień dbają i odpowiadają na potrzeby wymagającego rynku”

Lenovo zostało nagrodzone także w kategorii “Gaming”, na którym to polu marka Legion święci kolejne triumfy i ma zauważalny wpływ, np. poprzez udział w wydarzeniach takich jak IEM. Marketing manager Lenovo przypomina jednak, że dziś Lenovo ma właściwie pełne portfolio urządzeń potrzebnych do codziennej pracy i rozrywki:

“Proszę pamiętać, że Lenovo to nie tylko laptopy. To również smartfony, desktopy, stacje robocze, produkty dla graczy, software i usługi serwisowe. Lenovo to one-stop-shop, gdzie znajdziecie pełne portfolio produktów i rozwiązań” – twierdzi Alicja Klemendorf

Warto podkreślić, że patronat nad galą IT CHAMPIONS 2023, objęły firmy: Intel oraz Microsoft oraz najważniejsze organizacje branżowe: Polska Izba Informatyki i Telekomunikacji – PIIT, Polska Izba Komunikacji Elektronicznej – PIKE, ZIPSEE – Związek Cyfrowa Polska, Krajowa Izba Gospodarcza Elektroniki i Telekomunikacji – KIGEiT oraz Fundacja Digital Poland. Partnermi mediowymi były takie zaprzyjaźnione z redakcją media takie jak: Cyberdefence24, ISBnews, CHIP Polska, Focus Polska, Pure PC, Instalki.pl oraz Tabletowo.

 

IT Champions 2023 – Niezwykle prestiżowe nagrody branżowe zostały wręczone! Zobacz film i poznaj zwycięzców!

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE