Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

IT Champions 2020 – sylwetki laureatów. VMware nagrodzony w kategorii Multicloud. Firma będąca częścią Dell Technologies konsekwentnie rozwija swoje usługi w obszarze Chmury!

Podczas uroczystej gali IT Champions 2020, w imieniu branży, niezależnych dziennikarzy, a przede wszystkim czytelników, uhonorowalismy najlepsze firmy oraz liderów branży IT prestiżowymi nagrodami IT Champion 2020. W wydarzeniu wzięła udział elita polskiej branży IT. Nagroda IT Champion 2020 w kategorii Multicloud była jedną z tych, co do których redakcja i czytelnicy byli niezwykle zgodni. VMware jest pierwszą firmą, która przychodzi mi do głowy na hasło “multicloud”. Jak się okazuje, naszym czytelnikom również. 

 

Część danych na AWS, część usług w MS Azure, reszta w Google i na serwerze firmowym – chaos? Niekoniecznie. Rozwiązania multicloud VMware zostały docenione przez naszych czytelników i nietrudno zrozumieć dlaczego. Łatwość w zarządzaniu sprawia, że możemy wręcz zapomnieć o tym (przynajmniej z perspektywy użytkownika, administrator lepiej aby pamiętał), że nasze dane są rozproszone po chmurach różnych dostawców.

 

Producent Roku w kategorii MULTICLOUD

VMware Poland

 

Opinię jednego z najlepszych rozwiązań tego typu Multi Cloud VMware posiada od dawna, przy czym firma stale rozwija swój proddukt, oferując wsparcie dla wszystkich wiodących dostawców usług chmurowych.

 

Patronat nad galą IT Champions 2020, objęła Polska Izba Informatyki i Telekomunikacji – PIIT, Polska Izba Komunikacji Elektronicznej – PIKE, Związek Cyfrowa Polska – ZIPSEE, Krajowa Izba Gospodarcza Elektroniki i Telekomunikacji – KIGEiT oraz ISBnews.

 

Jeszcze raz w imieniu swoim oraz całej redakcji IT Reseller bardzo serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! Dziękujemy że byliście z nami!

 

https://itreseller.com.pl/itrnewgala-magazynu-it-reseller-nagrody-it-champions-2020-przyznane-uroczystosc-to-nie-tylko-prestizowe-statuetki-ale-tez-dwa-jubileusze-oraz-zapowiedz-najnowszych-planow/

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE