Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

ISE 2024: “W tym roku zaprezentowaliśmy cały szereg nowości w ekranach LED” podkreśliła Bogusława Kalawska oceniając ekspozycję marki Samsung podczas ISE 2024

Samsung, tradycyjne już, był jednym z najważniejszych wystawców podczas Integrated Systems Europe. Na strefie tego producenta nie brakowało naprawdę imponujących ekranów. 

Podczas ISE 2024 Samsung prezentował naprawdę wiele nowych rozwiązań. Większość z nich była swoistym ulepszeniem produktów z ubiegłorocznego portfolio. Bogusława Kalawska z Samsung Electronics, w tym krótkim nagraniu wyjaśnia, jakie usprawnienia pojawiły się w rozwiązaniach Samsunga.

 

“W tym roku zaprezentowaliśmy cały szereg ekranów LED, do wewnątrz – indoorowych, ekranów full outdoor oraz semi-outdoorowych do zastosowań za witryną. Mamy też “perełkę” czyli ekran do wirtualnej produkcji, model IVC. Ekran ten występuje w pixel-pitch 1,6 i 2,1. (…) Ma bardzo wysokie odświeżanie, dzięki czemu nie ma artefaktów w obrazie kamery. ” – wyjaśnia Bogusława Kalawska, Business Development Manager/LED Screens w Samsung Electronics.

 

Interesujący ekran do budowania studia wirtualnej produkcji wideo to nie jedyna nowość prezentowana przez koreańską firmę podczas ISE. Więcej o nowościach można dowiedzieć się z poniższego filmu:

 

Samsung rzeczywiście pokazał na ISE 2024 wiele rozwiązań, które przyciągały tłumy zwiedzających. Więcej o samych targach ISE 2024 mówimy w naszej krótkiej wideorelacji:

IT Reseller TV: Rekordową, jubileuszową 20-edycję ISE 2024 w Barcelonie komentują Krzysztof Bogacki i Mariusz Laurisz

 

Warto też przypomnieć że firma Samsung jako jedyna, została podwójnym laureatem podczas organizowanego przez nas wydarzenia AVDS 2024:

AVDS Awards 2024: “W zakresie rozwiązań LED upatrujemy największych i najbliższych wzrostów biznesowych” – powiedział Grzegorz Nowicki, Samsung Electronics

 

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE