Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

AVDS Awards 2024: “W zakresie rozwiązań LED upatrujemy największych i najbliższych wzrostów biznesowych” – powiedział Grzegorz Nowicki, Samsung Electronics

Podczas AVDS Awards 2024 nagrodziliśmy firmy, które szczególnie wyróżniły się podczas minionego roku. Samsung Electronics jest od lat czołowym graczem na rynku technologii wyświetlania obrazu, w tym także w obszarze ekranów LED, za który południowokoreański gigant odebrał jedną z dwóch zdobytych przez siebie nagród AVDS Awards. 

Podczas AVDS Awards 2024, pierwszej edycji tego wydarzenia, bawiliśmy się wspólnie w warszawskim Hard Rock Cafe. Przy dobrej muzyce, w luźnej, przyjaznej atmosferze, mogliśmy swobodnie porozmawiać i wymienić się pomysłami. Była to także okazja, aby nagrodzić najlepsze firmy w branży. Samsung zdobył dwie statuetki AV DS Award, jedną w kategorii “Monitory” i drugą, w kategorii “Ekrany LED”.

 

“Już na pierwszej edycji mieliśmy przyjemność odebrać dwie nagrody. Pierwszą z nich była nagroda w kategorii monitorów, druga, szczególnie dla nas ważna, to nagroda w kategorii produktów LED. Kategoria LED’owa na ten rok, jak i najbliższe lata, jest dla Samsung Electronics Polska szczególnie ważną kategorią produktową, ponieważ w zakresie tych rozwiązań upatrujemy największych i najbliższych wzrostów biznesowych” – powiedział Grzegorz Nowicki, Senior Channel Sales Manager Professional Display Solutions w Samsung Electronics.

 

 

Zespół Samsung Electronics Polska odebrał podczas AVDS Awards 2024 dwie nagrody. Jednak monitory i ekrany LED to nie jedyne rozwiązania, jakie projektuje koreańki gigant. Podczas targów ISE 2024 w Barcelonie, będziemy mogli na żywo zobaczyć nowości także i tego producenta.

Jeszcze w trakcie AVDS Awards 2024 otrzymaliśmy od Was, przedstawicieli branży, solidny i liczny feedback. Pozwoliło nam to zapowiedzieć ze sceny, co potwierdzamy dodatkowo także i tutaj, że tegoroczna edycja była wprawdzie pierwszą, ale na pewno nie ostatnią. Więcej o AVDS Awards 2024: 

AV & DS Awards 2024 – Za nami pierwsza edycja niezwykłego wydarzenia dla branży audio-wideo, gdzie nagrodziliśmy najlepsze firmy w branży!

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE