Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

ISE 2024: “To stąd przywozimy najnowsze technologie w ekranach LED i wideokonferencji” – przyznają Magda Nawrat i Karol Krajewski z firmy Statim Integrator

ISE 2024, rekordowa edycja wydarzenia obchodzącego w tym roku swoje 20-lecie, było okazją do rozmowy i spotkań z czołowymi firmami w branży AV. Wśród nich znalazł się także warszawski Statim Integrator. 

ISE to wydarzenie, które przyciąga wiele firm zajmujących się digital signage, integracją systemów i ekranami LED. Trudno bowiem o inne miejsce, w którym gromadzą się producenci ze wszystkich tych kategorii. ISE jest pod tym względem wyjątkowe. Jak co roku, podczas zwiedzania hal kompleksu targowego Fira Barcelona spotkaliśmy zespół firmy Statim Integrator. Magda Nawrat i Karol Krajewski opowiedzieli nam o swoich wrażeniach z tegorocznego ISE i o tym, dlaczego to wydarzenie jest dla ich firmy ważne.

 

“To stąd przywozimy najnowsze technologie w ekranach LED i wideokonferencji” – przyznaje Magda Nawrat, Dyrektorka Marketingu i Komunikacji w Statim Integrator.

“Tu możemy spotkać 95% producentów technologii, które są dla nas interesujące jako dla integratora AV DS. To też czas (…) nawiązywania relacji” – dodaje Karol Krajewski, Regional Commercial Sales Director w Statim Integrator. – “Jeśli chodzi o nowości, to nie spodziewałem się spektakularnych nowości jeśli chodzi o technologię. Oczekiwałem np. szerszego zastosowania AI w obszarze AV i to rzeczywiście ma miejsce”

 

 

Przypominamy, że Statim Integrator jest jednym z laureatów pierwszej edycji nagród AV DS Awards. Warszawska firma zdobyła statuetkę w kategorii “Nagroda specjalna: Showroom”:

AVDS Awards 2024: “Showroom daje nam wiele możliwości, stworzyliśmy niezwykłą przestrzeń, w której prezentujemy najnowsze rozwiązania AV i DS” – podkreśliła Magda Nawrat odbierając nagrodę dla Statim Integrator

 

Tegoroczne targi Integrated System Europe okazały się wydarzeniem większym oraz lepiej zorganizowanym niż poprzednia edycja. O tym, co nas zaskoczyło, jakie były najciekawsze produkty i technologie opowiadamy w naszej relacji:

IT Reseller TV: Rekordową, jubileuszową 20-edycję ISE 2024 w Barcelonie komentują Krzysztof Bogacki i Mariusz Laurisz

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE