Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

AVDS Awards 2024: “Showroom daje nam wiele możliwości, stworzyliśmy niezwykłą przestrzeń, w której prezentujemy najnowsze rozwiązania AV i DS” – podkreśliła Magda Nawrat odbierając nagrodę dla Statim Integrator

Podczas wydarzenia AVDS Awards 2024 wręczyliśmy nagrody najlepszym firmom w branży. Wśród nich znalazło się kilka nagród specjalnych, z których jedna trafiła do firmy Statim Integrator. 

Wydarzenie AVDS Awards zadebiutowało w branżowym kalendarzu 11 stycznia 2024. W tej pierwszej edycji nagrodziliśmy firmy, które zapisały się w minionym roku wyjątkowymi osiągnięciami w branży. W kilku kategoriach nagród specjalnych wyłoniliśmy te biznesy i osoby, które odgrywają szczególną rolę. Dla naszej redakcji taką firmą jest z całą pewnością Statim Integrator. Warszawska firma została nagrodzona w kategorii “Nagroda specjalna: Showroom”.

Każdy, kto zna nasze nagrania z serii “Liderzy Branży” IT Reseller TV, wie, że showroom firmy Statim jest dla nas studiem nagrań. Dzięki uprzejmości naszych przyjaciół w Statimie, korzystamy z tej niecodziennie zaprojektowanej przestrzeni, czego efekty widzicie regularnie na naszym kanale na YouTube.

 

“Jest nam szczególnie miło, ponieważ właśnie nasz showroom w tym roku obchodzi 5-lecie istnienia. Śmiało mogę powiedzieć iż jesteśmy wyjątkowym integratorem w Polsce, ponieważ stworzyliśmy niezwykłą przestrzeń, w której prezentujemy najnowsze rozwiązania AV i DS” – powiedziała Magda Nawrat, Dyrektorka Marketingu i Komunikacji w STATIM Integrator –  “Showroom daje nam wiele możliwości, bo nasi goście mogą na własne oczy zobaczyć najnowsze produkty, (…) co jest szczególnie ważne w przypadku produktów LED. To po prostu trzeba zobaczyć na żywo”

 

 

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom AVDS Awards 2024 za inspirujące projekty i zaangażowanie w rozwój branży AV. Gratulujemy wszystkim laureatom i życzymy dalszych sukcesów w tworzeniu nowoczesnych rozwiązań i ambitnych projektów.

Jeszcze w trakcie AV DS Awards 2024 otrzymaliśmy od Was, przedstawicieli branży, solidny i liczny feedback. Pozwoliło nam to zapowiedzieć ze sceny, co potwierdzamy dodatkowo także i tutaj, że tegoroczna edycja była wprawdzie pierwszą, ale na pewno nie ostatnią. Do zobaczenia za rok! A kluczowe technologie w branży AV i DS, będziemy mogli już niedługo oglądać podczas ISE 2024. IT Reseller, jako partner medialny tego wydarzenia, będzie oczywiście relacjonował targi w Barcelonie.

Ruszyły zapisy na ISE 2024! Naszym Czytelnikom umożliwiamy darmową rejestrację na ISE 2024

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE