Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

ISE 2024: “Przygotowaliśmy wiele premier, które sprawią, że portfolio Samsung Display dla naszych partnerów, będzie jeszcze ciekawszą częścią ich oferty” – podkreślił Grzegorz Nowicki z Samsung Electronics Polska

Targi ISE to od 20 lat święto technologii związanych z wyświetlaniem obrazu. Firmą, która wyznacza w tym obszarze trendy jest z całą pewnością Samsung. Oczywiście, kamery IT Reseller TV zagościły także na imponującej strefie prezentacyjnej tego koreańskiego producenta. 

Samsung w tym roku zdecydował się na inną formułę stoiska niż rok temu – co przyjęliśmy z wielkim zadowoleniem. Tym razem strefa Samsunga była otwarta na zwiedzających, z możliwością robienia zdjęć i nagrań. Z tej okazji, naturalnie, skorzystaliśmy.

Z zespołem Samsung Electronics zwiedziliśmy strefę tego producenta, obserwując najnowsze rozwiązania prezentowane podczas ISE. Nie wszystkie możemy pokazać na zdjęciach i filmach, bowiem producent zdecydował się też na budowie niewielkiej, ale bardzo interesującej zamkniętej części, w której pokazano np. ekran w technologii e-papieru. Targi ISE to jednak nie tylko produkty, ale, przede wszystkim spotkania i relacje.

 

“Podczas tegorocznej edycji przygotowaliśmy dla naszych partnerów wiele premier produktowych. Pokazujemy kilka bardzo ciekawych rozwiązań, które sprawią, że portfolio Samsung Display dla naszych partnerów, czyli integratorów AV, będzie jeszcze ciekawszą częścią ich oferty” – wyjaśnił Grzegorz Nowicki, Senior Channel Sales Manager Professional Display Solutions w Samsung Electronics – “Jedną z najważniejszych premier podczas ISE jest nasze nowe oprogramowanie VXT do digital signage, do dytsrybucji treści, ale też do zarządzania infrastrukturą urządzeń. Jest to w pełni chmurowe rozwiązanie, dostosowane do potrzeb naszych partnerów i zapewniające unikalny wachlarz korzyści dla klienta końcowego.”

 

 

Samsung rzeczywiście pokazał na ISE 2024 wiele rozwiązań, które przyciągały tłumy zwiedzających. Już sama “brama” do strefy koreańskiego producenta, utworzona z ekranu The Wall robiła znakomite wrażenie. Więcej o targach ISE 2024 mówimy w naszej krótkiej wideorelacji:

IT Reseller TV: Rekordową, jubileuszową 20-edycję ISE 2024 w Barcelonie komentują Krzysztof Bogacki i Mariusz Laurisz

 

Warto też przypomnieć że firma Samsung jako jedyna, została podwójnym laureatem podczas organizowanego przez nas wydarzenia AVDS 2024:

AVDS Awards 2024: “W zakresie rozwiązań LED upatrujemy największych i najbliższych wzrostów biznesowych” – powiedział Grzegorz Nowicki, Samsung Electronics

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE