Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

ISE 2024: “Doskonałe miejsce aby spotkać się z naszymi dostawcami, ale też nawiązać nowe, cenne kontakty” podkreślają Radosław Pałubicki oraz Paweł Musiałowicz z firmy Eurotrend 

Podczas tegorocznych targów ISE rozmawialiśmy z przedstawicielami wielu firm z branży AV. Wśród nich była także firma Eurotrend. Swoimi spostrzeżeniami nt. ISE 2024 podzielili się z nami Radosław Pałubicki, właściciel Eurotrend oraz Paweł Musiałowicz, Konsultant ds. handlowych w Eurotrend. 

ISE 2024 było nie tylko rekordową, ale także jubileuszową edycją wydarzenia. Pomimo kilku zmian lokalizacji, Integrated Systems Europe liczy sobie już 20 lat. Dwie dekady w obszarze technologii to szmat czasu i przynajmniej kilka przełomów technologicznych. Swoje 20-lecie obchodziła w zeszłym roku firma Eurotrend, której przedstawicieli spotkaliśmy podczas zwiedzania przepastnych hal Fira Barcelona.

 

“W ubiegłym roku obchodziliśmy 20-lecie firmy. W tym roku swoje 20-lecie obchodzi ISE. Idziemy więc “łeb w łeb” jeśli chodzi o lata. Przez ten czas co roku na ISE przyjmujemy wiedzę o nowych technologiach, dostawcach i producentach.” – powiedział Radosław Pałubicki, Eurotrend. – “Spotykamy się tutaj z naszymi dostawcami, ale też nawiązujemy nowe, cenne kontakty”

 

“Nawiązanie kontaktów z producentami to m.in. dostęp do szerokiego portfolio, jak również do dobrych warunków handlowych, które jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom” – uzupełnia Paweł Musiałowicz, Eurotrend.

 

 

Eurotrend to jeden z laureatów tegorocznej, debiutanckiej edycji AV DS Awards. Firma z pomorza otrzymała statuetkę w kategorii “Nagroda specjalna – wydarzenie roku”. Przypominamy ten moment:

AVDS Awards 2024: “Dziękujemy naszym partnerom, dostawcom i klientom, za te 20 lat. Dziękujemy za zaufanie nam” – powiedział Radosław Pałubicki z firmy Eurotrend

 

Zwiedzając hale targowe podczas ISE rzeczywiście trudno było nie zauważyć, że sprzęt Logitech, zwłaszcza rozwiązania wideokonferencyjne typu videobar, były obecne na wielu stoiskach jako uzupełnienie ekranów skierowanych do sal konferencyjnych. Na uwagę zasługuje także Logitech Sight, a więc kamera z wbudowanym “reżyserem spotkań”, którą nagrodziliśmy w tym roku podczas pierwszej edycji AV DS Awards:

AVDS Awards 2024: “To rzeczywiście przełomowe rozwiązanie dla sal konferencyjnych” – skomentował Kamil Siech z firmy Logitech, zwycięstwo w kategorii “Innowacje”

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE