Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

AVDS Awards 2024: “To rzeczywiście przełomowe rozwiązanie dla sal konferencyjnych” – skomentował Kamil Siech z firmy Logitech, zwycięstwo w kategorii “Innowacje”

Podczas prestiżowego wydarzenia AVDS Awards 2024 spotkała się elita branży audio/wideo oraz digital signage. Wśród zaproszonych gości znalazła się oczywiście renomowana firma Logitech.

Wydarzenie, które miało miejsce w warszawskim Hard Rock Cafe, nie tylko dostarczyło uczestnikom doskonałej rozrywki w rytmie dobrej muzyki, lecz także stworzyło luźną i przyjazną atmosferę, sprzyjającą swobodnym rozmowom i wymianie pomysłów. W trakcie tej wyjątkowej ceremonii wręczenia nagród, na scenie pojawił się zespół reprezentujący Logitech, gotowy odebrać zasłużoną statuetkę. Logitech stał się jednym z bohaterów wieczoru, zdobywając prestiżową statuetkę w kategorii “Innowacje”. To wyjątkowe wyróżnienie zostało przyznane ze względu na nowe, innowacyjne podejście do aranżacji spotkań zdalnych, jakie oferuje urządzenie Logitech Sight.

 

“Serdecznie dziękuję, za przyznanie nam nagrody w kategorii “Innowacje”, dla produktu Logitech Sight. Nie jestem zaskoczony, bo jest to rzeczywiście przełomowe rozwiązanie dla sal konferencyjnych” – stwierdził przed kamerami IT Reseller TV Kamil Siech, Logitech Customer Success Manager – “W skrócie; jest to kamera, która w połączeniu z videobarem automatycznie reżyseruje nam spotkanie”

 

 

AV DS Awards 2024 stały się nie tylko okazją do uhonorowania najbardziej wpływowych firm w branży, ale również platformą do podkreślenia roli innowacji. Dla Logitech zdobycie statuetki w kategorii “Innowacje” to nie tylko prestiżowe wyróżnienie, lecz również dowód na to, że ich zaangażowanie w rozwijanie nowatorskich rozwiązań jest szeroko doceniane przez branżę.

W trakcie AVDS Awards 2024 otrzymaliśmy od Was, przedstawicieli branży, solidny i liczny feedback. Pozwoliło nam to zapowiedzieć ze sceny, co potwierdzamy dodatkowo także i tutaj, że tegoroczna edycja była wprawdzie pierwszą, ale na pewno nie ostatnią. Jeszcze raz serdecznie gratulujemy nagrodzonym!

Kluczowe technologie w branży AV i DS, w tym także te dostępne w Exclusive Networks, będziemy mogli już niedługo oglądać podczas ISE 2024. IT Reseller, jako partner medialny tego wydarzenia, będzie oczywiście relacjonował targi w Barcelonie.

 

Ruszyły zapisy na ISE 2024! Naszym Czytelnikom umożliwiamy darmową rejestrację na ISE 2024

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE