Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

HP Inc Polska podczas wydarzenia „PoznAI przyszłość” zaprezentowała najnowszą generację komputerów HP Elite i Pro z linii HP EliteBook 

Na samym szczycie ikonicznego Skylinera, podczas wydarzenia pt. „PoznAI przyszłość”, firma HP przedstawiła najnowszą generację komputerów HP Elite i Pro z linii HP EliteBook, które– m.in. dzięki wysokiej mocy obliczeniowej – zrewolucjonizują sposób, w jaki będziemy pracować w niedalekiej przyszłości.

Notebooki i komputer stacjonarny z serii Elite i Pro zostały wyposażone w funkcję Copilot w systemach Windows i Windows 11 Pro oraz zaawansowane rozwiązania oparte na sztucznej inteligencji. Urządzenia obsługiwane przez procesory Intel® Core™ Ultra 5 i 7 lub procesory AMD Ryzen™ PRO nowej generacji10 11 z dedykowanymi jednostkami NPU11 potrafią wykonywać zadania w oparciu o AI w sposób dostosowany do użytkownika. Z funkcją HP Smart Sense potrafią automatycznie przewidywać i dopasowywać się do sposobu użytkowania komputera, zapewniając najlepszą równowagę między produktywnością a wydajnością. Ponadto funkcjonalności dostarczane przez audio Poly Studio i Dynamic Voice Leveling14, AI Noise Reduction i automatyczne kadrowanie sprawiają, że rozmowy wideo stają się bardziej naturalne.

 

 

„Według raportu HP 2023 Work Relationship Index, na świecie tylko 27% pracowników intelektualnych ma zdrowy stosunek do pracy. W HP wierzymy, że sztuczna inteligencja może odwrócić ten trend i przyczynić się do stworzenia bardziej pozytywnego oraz produktywnego środowiska dla pracowników. Dzięki nowym funkcjonalnościom AI jest w stanie przekształcić dynamikę naszej pracy i rozwijać nasze kompetencje w innych, nowych dla nas obszarach” – komentuje Andrzej Sowiński, Dyrektor Zarządzający HP Inc Polska.

 

 

 

Z myślą o wszystkich, którzy oczekują wsparcia sztucznej inteligencji w codziennej pracy, HP zaprezentowało dziś najnowsze modele z serii Elitebook:

  • Notebooki HP Elite 1000 z serii G11: to seria najpotężniejszych na świecie komputerów biznesowych wykorzystujących sztuczną inteligencję, w pełni mobilna, wydajna i oferująca do 21 godzin pracy na baterii dla osób często pracujących w podróży. Dzięki mocy sztucznej inteligencji, użytkownicy mogą cieszyć się do 80% lepszą wydajnością grafiki, do 38% mniejszym zużyciem energii przy współpracy z wykorzystaniem AI oraz do 132% szybszą edycją wideo wspieraną AI (w porównaniu do poprzedniej generacji laptopów z linii Elitebook). Dzięki HP Smart Sense12 i rozwiązaniom sztucznej inteligencji komputer może działać do 40% ciszej. Ponad 70% części głównych zawiera tworzywa pochodzące z recyklingu, np. w klawiaturze znajdują się elementy odzyskane z sieci rybackich. Ponadto stałe monitorowanie parametrów zasilania i wyświetlanie sugestii pomagają zredukować zużycie energii.

  • Notebooki HP EliteBook 800 i 805 z serii G11: zostały stworzone, aby spełnić wymagania pracowników intelektualnych, którzy codziennie wykonują zadania wymagające dużej wydajności i korzystają z narzędzi ułatwiających współpracę przy realizacji projektów. Nowa seria jest wyposażona w procesory Intel® Core™ Ultra 5 i 710 11 lub procesory AMD Ryzen™ PRO nowej generacji10 11, które wspierają produktywność dzięki rozwiązaniom sztucznej inteligencji. Komputery te zawierają co najmniej 75% plastiku PCR w ramce.
  • Notebooki HP EliteBook serii 600 i 605 G11: są dedykowane dla klientów korporacyjnych i organizacji sektora publicznego, które muszą wykazać się dużą elastycznością i wyposażyć w sprzęt pracowników funkcjonujących w środowiskach hybrydowych. Komputery te sprawnie obsługują wymagające aplikacje biznesowe, oferując wydajność i niezawodność. Urządzenia zawierają co najmniej 30% plastiku PCR w ramce i co najmniej 50% plastiku PCR w nasadkach klawiszy.26
  • Notebooki HP ProBook 400 i 405 z serii G11: zostały zaprojektowane z myślą o pracownikach hybrydowych dzielących czas między biurem a domem. Urządzenia te w oparciu o sztuczną inteligencję usprawniają przepływy pracy i zapewniają niezbędną wydajność, umożliwiając jednocześnie rozbudowę przestrzeni dyskowej i pamięci. Seria ta zawiera w obudowie tłoczone aluminium pochodzące w 50% z recyklingu poprzemysłowego.
  • Komputer stacjonarny HP Elite Small Form Factor 805 G9: został stworzony z myślą o pracownikach stacjonarnych, dla których produktywność jest najważniejsza. Urządzenie zapewnia lepszą łączność, która ułatwia korzystanie z opartych na chmurze aplikacji AI, takich jak Copilot w systemie Windows7 z obsługą Wi-Fi 7 i opcjonalną zintegrowaną jednostką NPU w wybranych modelach z Ryzen™ AI , w tym grafiką AMD Radeon™ RX 6300 2 GB lub dyskretną grafiką NVIDIA® T400 4 GB.

 

 

„Praca hybrydowa, cyfryzacja i AI napędzają zapotrzebowanie pracowników na większą moc obliczeniową i bardziej angażujące doświadczenia cyfrowe. Wszystkie zaprezentowane dziś urządzenia stanowią odpowiedź na coraz większy popyt na konfiguracje laptopów wysokowydajnościowych, obsługujących rozwiązania sztucznej inteligencji i dostosowujących się do trybu życia i pracy użytkownika” – podsumowała Anna Ostafin, Category Manager, BPS Lead w HP Inc Polska.

 

 

Ceny i dostępność

  • Notebooki z linii HP EliteBook oraz Probook mają być dostępne w maju. Ich ceny zostaną podane bliżej terminu dostępności.
  • Komputer stacjonarny HP Elite Small Form Factor 805 G9 ma być dostępny w sierpniu. Jego cena zostanie podana w późniejszym terminie.

 

HP Partner Excellence Award 2023 – HP Inc Polska nagrodziło najlepsze firmy partnerskie, uroczyście świętując osiągniecia minionego roku i rozmawiając o wizji przyszłości 

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE