Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

“HP Amplify Partner Conference 2024 (…) wskazuje nowe trendy, w których powinniśmy się rozwijać” – podkreśla Marcin Ruciński, Sales and Product Marketing Director w TD SYNNEX Poland

HP Amplify Partner Conference to wydarzenie z niebywałym rozmachem. Amerykański producent zaprosił swoich najważniejszych globalnie partnerów do Las Vegas, by wspólnie rozmawiać o technologicznych i biznesowych możliwościach. Wśród mówców liderzy największych firm technologicznych na świecie a na sali tysiące partnerów z całego świata – tegoroczne HP Amplify Partner Conference 2024 w Las Vegas to prawdziwy pokaz siły ze strony HP. 

HP zorganizowało HP Amplify Partner Conference 2024, z niebywałym rozmachem. Wydarzenie, w tym roku odbywające się w Las Vegas, przyciągnęło tłumy gości, a przede wszystkim fantastycznych mówców, wśród których znaleźli się liderzy największych firm technologicznych na świecie. Wydarzenie rozpoczął swoim wystąpieniem prezes i dyrektor generalny HP Inc, Enrique Lores, a po nim na scenie pojawiały się takie osobistości jak prezes i dyrektor generalny Microsoft – Satya Nadella, dyrektor generalny Intel Corporation – Pat Gelsinger, prezes i dyrektor generalny Qualcomm – Cristiano R. Amon, dyrektor generalny Google i Alphabet Inc. – Sundar Pichai, założyciel i dyrektor generalny firmy NVIDIA – Jensen Huang czy prezes i dyrektor generalna AMD – dr Lisa Su.

HP skorzystało z okazji, aby pokazać prawdziwą siłę swojej sieci relacji partnerskich; od dostawców podzespołów, przez najważniejszych partnerów softwarowych, aż po czołowych dystrybutorów – na HP Amplify Partner Conference 2024 nie zabrakło kluczowych graczy na rynku. Wśród nich, naturalnie, obecny był jeden z najważniejszych globalnie dystrybutorów IT, TD SYNNEX.

 

Obecność tutaj ma zawsze znaczenie strategiczne. Zorganizowany z dużym rozmachem event przybliża nie tylko najnowsze produkty i usługi z portfolio HP, ale również wskazuje nowe trendy, w których powinniśmy się rozwijać, a są to w szczególności rozwiązania EFI w ekosystemie HP, czy nowoczesny wymiar pracy hybrydowej – powiedział Marcin Ruciński, Sales and Product Marketing Director w TD SYNNEX Poland – (…) Zapraszamy do zakupu pełnego portfolio produktów i usług HP poszerzonego niedawno o rozwiązania HP Poly. Liczymy również, że odwiedzicie nas Państwo na Akademii IT organizowanym przez TD SYNNEX – wydarzeniu partnerskim, które odbędzie się w czerwcu w Łodzi.

 

 

Na konferencji HP Amplify Partner Conference spędziliśmy kilka dni, zbierając dla Was nie tylko wiele informacji na temat najnowszych produktów, ale też opinie osób związanych bezpośrednio z branżą, na temat trendów i nowości mających wkrótce zagościć na rynku. Nagrania, które zrealizowaliśmy w Las Vegas będą ukazywały się systematycznie w ciągu najbliższych dni. Serdecznie zapraszamy do śledzenia naszych relacji!

Poniżej zapraszamy do komentarza Pawła Miszkiewicza, Dyrektora Kanału Partnerskiego HP Inc Polska: “HP Amplify Partner Conference 2024 doskonale pokazuje, jak ważny jest dla nas kanał partnerski”

“HP Amplify Partner Conference 2024 doskonale pokazuje, jak ważny jest dla nas kanał partnerski” – podkreślił Paweł Miszkiewicz, Dyrektor Kanału Partnerskiego HP Inc Polska

 

Uwadze polecamy także komentarz Zbigniewa Mądrego, COO i wiceprezesa Grupy AB, który oceniając konferencję HP Amplify Partner Conference 2024, podkreślił: “Tylu liderów największych firm technologicznych na świecie w jednym miejscu – jestem pod wrażeniem”

“Tylu liderów największych firm technologicznych na świecie w jednym miejscu – jestem pod wrażeniem” – powiedział Zbigniew Mądry, COO i wiceprezes Grupy AB oceniając konferencję HP Amplify Partner Conference 2024

 

“Serce tej branży to dzisiaj AI (…) Myślę, że to miejsce gdzie można poczuć inspirację” – tak właśnie ocenił konferencję HP Amplify Partner Conference 2024, Tomasz Paradowski z Exclusive Networks Poland:

“Serce tej branży to dzisiaj AI (…) Myślę, że to miejsce gdzie można poczuć inspirację” – ocenił Tomasz Paradowski z Exclusive Networks Poland, konferencję HP Amplify Partner Conference 2024

 

“Szczególny nacisk kładziemy na sztuczną inteligencję i rozwój kanału SMB” – wyjaśnił Krzysztof Męczkowski, Krzysztof Męczkowski, Regional Lead HP Inc. for CEE w ALSO, podczas HP Amplify Partner Conference 2024:

“Szczególny nacisk kładziemy na sztuczną inteligencję i rozwój kanału SMB” – wyjaśnił Krzysztof Męczkowski, Krzysztof Męczkowski, Regional Lead HP Inc. for CEE w ALSO, podczas HP Amplify Partner Conference 2024

 

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE