Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

“Tylu liderów największych firm technologicznych na świecie w jednym miejscu – jestem pod wrażeniem” – powiedział Zbigniew Mądry, COO i wiceprezes Grupy AB oceniając konferencję HP Amplify Partner Conference 2024

HP zorganizowało swoje wydarzenie HP Amplify Partner Conference 2024 w dniach 5-7 marca w Las Vegas. Czołowym tematem, obok współpracy w ramach programu Amplify, była sztuczna inteligencja. 

HP Amplify Partner Conference to wielkie, globalne spotkanie firm współpracujących z HP Inc. Od partnerów technologicznych, takich jak Intel, AMD, Qualcomm, Microsoft, Nvidia czy Google, przez firmy zajmujące się pracą z klientem końcowym, aż po czołowych dystrybutorów. Wśród tych ostatnich nie mogło zabraknąć AB S.A. – największego dystrybutora IT w Polsce. Zbigniew Mądry, COO i wiceprezes wrocławskiej firmy stanął przed kamerami IT Reseller TV podczas wydarzenia w Las Vegas:

“Jestem pod wrażeniem całej konferencji HP Amplify Partner Conference 2024” – przyznał Zbigniew Mądry, COO i wiceprezes Grupy AB – “Mogliśmy w ciągu dwóch dni posłuchać liderów największych firm technologicznych na świecie; Microsoft, Nvidia, AMD, Google, Intel czy Qualcomm, liderów wszystkich kategorii produktowych, którzy pokazali, że jest pomysł, że HP ma ofertę, którą możemy oferować do konsumenta, jak i odbiorcy komercyjnego. (…) Jestem pod wrażeniem, że HP udało się zgromadzić tu, w jednym miejscu, tylu liderów technologicznych.”

 

 

Rzeczywiście, trudno o inne wydarzenie, podczas którego na scenie możemy zobaczyć postaci takie jak prezes i dyrektor generalny Microsoft – Satya Nadella, dyrektor generalny Intel Corporation – Pat Gelsinger, prezes i dyrektor generalny Qualcomm – Cristiano R. Amon, dyrektor generalny Google i Alphabet Inc. – Sundar Pichai, założyciel i dyrektor generalny firmy NVIDIA – Jensen Huang, prezes i dyrektor generalna AMD – dr Lisa Su czy sam gospodarz wydarzenia, prezes i dyrektor generalny HP – Enrique Lores. HP organizacyjnie dokonało rzeczy niezwykle trudnej i choćby za to organizatorom należą się gratulacje. Jednocześnie, amerykański producent opowiedział wiele o systematycznym scalaniu rozwiązań należących do grupy HP (a więc np. związanych z markami HyperX czy Poly). Konferencja HP Amplify Partner Conference 2024 to także świetna okazja dla amerykańskiego producenta do zaprezentowania nowości, nie tylko ofercie produktowej, ale i w programie partnerskim.

Na konferencji HP Amplify Partner Conference spędziliśmy kilka dni, zbierając dla Was nie tylko wiele informacji na temat najnowszych produktów, ale też opinie osób związanych bezpośrednio z branżą, na temat trendów i nowości mających wkrótce zagościć na rynku. Nagrania, które zrealizowaliśmy w Las Vegas będą ukazywały się systematycznie w ciągu najbliższych dni. Serdecznie zapraszamy do śledzenia naszych relacji!

 

Poniżej zapraszamy do komentarza Pawła Miszkiewicza, Dyrektora Kanału Partnerskiego HP Inc Polska: “HP Amplify Partner Conference 2024 doskonale pokazuje, jak ważny jest dla nas kanał partnerski”

“HP Amplify Partner Conference 2024 doskonale pokazuje, jak ważny jest dla nas kanał partnerski” – podkreślił Paweł Miszkiewicz, Dyrektor Kanału Partnerskiego HP Inc Polska

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE