Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Hisense z okazji Światowego Dnia Efektywności Energetyczne zachęca do stawiania na nowoczesne i energooszczędne urządzenia

W marcu obchodzimy Światowy Dzień Efektywności Energetycznej, którzy powinien przypominać nam o wspólnej odpowiedzialności społecznej za ochronę zasobów naturalnych i za łagodzenie wpływu naszej działalności na środowisko. W marcu przypominamy o tym zarówno każdemu z nas osobno, jak i dużym firmom, których działania mają ogromny wpływ na środowisko.

Z okazji Światowego Dnia Efektywności Energetyczne Hisense zachęca do stawiania na nowoczesne i energooszczędne urządzenia. Wybierając je, możemy ograniczyć emisję dwutlenku węgla oraz zmniejszyć nasz ślad węglowy. Dziś jest to bardzie potrzebne niż kiedykolwiek.

 

Zaangażowanie firmy Hisense w zrównoważony rozwój

Hisense, producent elektroniki użytkowej i sprzętu AGD, kładzie szczególny nacisk na realizację Celów Zrównoważonego Rozwoju ONZ i osiągnięcie silnego wyniku ESG. Wśród swoich celów marka wyznaczyła zmniejszenie zużycia energii i zwiększenie wykorzystania odnawialnych źródeł energii w celu zmniejszenia wpływu swojej działalności na środowisko i zmiany klimatyczne. Zgodnie ze swoją strategią zrównoważonego rozwoju marka dąży do rocznego zmniejszenia zużycia energii w produkcji o 7%, osiągnięcia neutralności w zakresie 2 do 2030 r. i odzyskania energii ze źródeł odnawialnych.

 

Telewizor przyjazny dla środowiska

Telewizory laserowe Hisense nie tylko inspirują wciągającym i realistycznym obrazem oraz dźwiękiem, ale także priorytetowo traktują efektywność energetyczną i odpowiedzialność za środowisko. Produkty z technologią laserową zostały opracowane i są produkowane zgodnie z najnowszymi międzynarodowymi standardami emisji dwutlenku węgla z myślą o wysokim wskaźniku recyklingu i efektywności energetycznej. Telewizory te zużywają o 50% mniej energii elektrycznej w porównaniu z konwencjonalnymi modelami i zapewniają wskaźnik recyklingu na poziomie około 92%. Co więcej, telewizory Laser TV stawiają na pierwszym miejscu zdrowie oglądającego, dzięki zerowej emisji szkodliwego niebieskiego światła, co potwierdza znak certyfikacji TÜV.

 

Zrównoważone i energooszczędne kuchnie

Jeśli chodzi o życie bardziej przyjazne dla środowiska, nawet najmniejsze działania mogą mieć duże znaczenie. Jednym z nich jest drukowanie instrukcji obsługi na papierze nadającym się do recyklingu i oferowanie ich w formie cyfrowej, co wprowadziło Hisense. A jak działania Hisense wpływają na oszczędność energii, wody i detergentów w domach konsumentów? Technologia automatycznego dozowania w zmywarkach marki zmniejsza koszty detergentu nawet o 30%. Pozwala to nie tylko zaoszczędzić pieniądze, ale także zmniejszyć ilość odpadów chemicznych, przyczyniając się do czystszego środowiska. Kolejnym urządzeniem kuchennym, o którym należy pamiętać, jest lodówka. Niektóre lodówki Hisense są wykonane w 27% z materiałów pochodzących z recyklingu, co oznacza zmniejszenie śladu węglowego o 33% (w porównaniu do konwencjonalnego modelu RF632N4WIE).

 

Zmniejszone zużycie energii podczas prania

Wśród czynników wpływających na zużycie energii przez pralki i suszarki jest klasa energetyczna, rozmiar, pojemność i funkcje technologiczne. Nowoczesne pralki Hisense osiągają nawet 30-procentową poprawę oszczędności energii w porównaniu z pralką o najwyższej klasie energetycznej A.  Zaawansowane technologie, takie jak wykrywanie obciążenia, które dostosowują poziom wody w zależności od wielkości ładunku. Dodatkowo ustawienie kontroli temperatury może również pomóc w optymalizacji zużycia energii. Wybór niższej temperatury, szczególnie w przypadku lekko zabrudzonych rzeczy, może również zmniejszyć zużycie energii.

 

“Nie ma efektów bez ciężkiej pracy. Jesteśmy tu dla Państwa i razem z Wami gotowi do podjęcia wyzwań!” – podkreślił Andrzej Sowiński, Dyrektor Zarządzający HP Inc Polska na gali HP Partner Excellence Award 2023

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE