Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

“Dostarczamy silniki napędzające AI, aby produkty z niej korzystające były jak najbardziej użyteczne i funkcjonalne” – podkreślił Adam Tomczak z AMD podczas wydarzenia AB Możliwości i Rozwój

AB Możliwości i Rozwój to wydarzenie organizowane przez AB, wrocławskiego dystrybutora IT, lidera polskiego rynku. Tegoroczna, rekordowa pod względem frekwencji, edycja, zawierała w programie dwie debaty. W jednej z nich wziął udział Adam Tomczak, Enterprise Channel Manager CEE w AMD. 

AB tym razem zorganizowało swoje wydarzenie w Krakowie. Partnerzy handlowi firmy, w tym przedstawiciele vendorów, pojawili się na tym corocznym spotkaniu wyjątkowo licznie. Wśród nich nie mogło zabraknąć jednej z firm stanowiących dziś filar rynku data center: AMD. Producenta procesorów EPYC reprezentował Adam Tomczak, Enterprise Channel Manager CEE w AMD, który wziął udział w jednej z dwóch debat liderów, które odbyły się podczas AB Możliwości i Rozwój 2023.

 

“Myślę, że wywiązała się bardzo ciekawa dyskusja” – ocenił Adam Tomczask, AMD – (…) Jednym z trendów, który wszyscy widzimy jest naturalnie sztuczna inteligencja. My, AMD, dostarczamy “silniki” do tejże sztucznej inteligencji, aby produkty z niej korzystające były jak najbardziej użyteczne i funkcjonalne”

 

 

Tegoroczne wydarzenie było wydarzeniem wyraźnie większym niż poprzednie edycje, bogatym w program i że znakomitą atmosferą, tworzoną przez zaproszonych gości, ale też zespół AB. Organizatorzy jeszcze podnoszą sobie poprzeczkę, zapowiadając, że przyszłoroczna edycja przyćmi tę, którą mogliśmy obserwować w tym roku w Krakowie.

 

Przypominamy także podsumowanie wydarzenia ze strony organizatora:

“AB Możliwości i Rozwój 2023 to doskonała okazja by spotkać się, porozmawiać o najnowszych trendach, podzielić się doświadczeniami i zbudować nowe relacje” – podkreśliła Patrycja Gawarecka, AB S.A.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE