Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Dell EMC podczas uroczystej, dorocznej gali Dell EMC Partner Awards 2018 nagrodził najlepsze firmy partnerskie w Polsce.

Podczas uroczystej, dorocznej gali, ogłoszono zwycięzców Dell EMC Partner Awards 2018. W tym roku uroczystość miała zupełnie nową formułę – talk-show, która idealnie oddała podniosłą i zarazem lekką atmosferę wydarzenia. Tym razem partnerzy mieli możliwość poznać pracowników Dell EMC z zupełnie innej strony. Ponieważ gala miała charakter talk-show, pracownicy Dell EMC ze swobodą opowiadali nie tylko o swoich pasjach, ale również o doświadczeniach z życia, w którym niezmiennie pojawia się partnerstwo, mające istotny wpływ na nasze codzienne relacje. Prowadzący, scenografia oraz intrygująca gra świateł wywarły na zaproszonych gościach ogromne wrażenie.

 

Podobnie jak rok temu, nagrody wręczono dwunastu partnerom, którzy w minionym roku wykazali się największym zaangażowaniem i skutecznością w sprzedaży produktów i rozwiązań Dell EMC. Partner Awards 2018 to czwarta edycja plebiscytu dla partnerów Dell EMC w Polsce. Jury doceniło partnerów, którzy osiągnęli najlepsze efekty sprzedażowe dla danych grup produktowych i segmentów rynku, a także tych, którzy wykazali się innowacyjnymi akcjami marketingowymi oraz wysoką skutecznością działania.

 

 

„Dell EMC Partner Awards to dla nas doskonała okazja, by podkreślić, jak ważna jest dla nas współpraca z partnerami w Polsce, a także by podziękować im za udział w dostarczaniu naszych rozwiązań coraz większej liczbie klientów.  Dzięki naszym partnerom coraz więcej klientów w prosty i wydajny sposób może dokonywać cyfrowej transformacji swoich firm. Bliska współpraca z kanałem partnerskim w Polsce pozwala nam od lat zajmować czołowe miejsca w rankingach najpopularniejszych dostawców rozwiązań biznesowych i konsumenckich. ” – powiedział Dariusz Piotrowski, General Manager Dell EMC w Polsce.

 

 

Pełna lista laureatów:

 1. Client Solutions Distributor of the Year – ABC Data S.A.
 2. Infrastructure Solutions Distributor of the Year – Arrow ECS Sp. z o.o.
 3. Retailer of the Year – EURO-net Sp. z o.o.
 4. Channel Partner of the Year – ITPunkt Sp.z o.o.
 5. Workforce Transformation Partner of the Year – Komputronik Biznes Sp. z o.o.
 6. IT Transformation Partner of the Year – Atende S.A.
 7. Services Partner of the Year – Integrated Solutions Sp. z o.o.
 8. Acquisition Business – Partner of the Year – One System Sp. z o.o.
 9. Fastest Growing Partner of the Year – Advanced Business Systems Sp. z o.o.
 10. Personal Achievement Award – Tomasz Kaczorowski S&T Poland Sp. z o.o.
 11. Dell EMC B2C Brand Ambassador – X-kom Sp. z o.o.
 12. Dell EMC B2B Brand Ambassador – S4E S.A.

 

Uroczystą galę prowadził znany dziennikarz radiowy i telewizyjny oraz muzyk Wojciech Jagielski, który dodatkowo wystąpił wraz ze swoim zespołem Poparzeni Kawą Trzy. Gospodarzem uroczystości był Dariusz Piotrowski, Vicepresident and General Manager Dell EMC Poland. Na gali pojawiło się wielu gości i partnerów biznesowych Dell EMC z Polski i z zagranicy.

 

W imieniu redakcji, serdecznie gratulujemy laureatom.

3,272FaniLubię
9,672ObserwującyObserwuj
1,560SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE