Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Dell AI Factory z technologią NVIDIA to najnowsze, kompleksowe rozwiązanie dla firm w ofercie Dell Generative AI Solutions

Dell AI Factory z technologią NVIDIA to najnowsze rozwiązanie w ofercie Dell Generative AI Solutions. Usprawni integrację danych, narzędzi AI i lokalnej infrastruktury IT, by firmy mogły szybciej osiągać pozytywne wyniki pracy nad generatywną sztuczną inteligencją.

 

Wysoka jakość danych przekłada się na wyniki

Kompleksowe rozwiązanie Dell Generative AI, powstałe dzięki współpracy firm Dell i NVIDIA, pomoże przedsiębiorstwom jeszcze skuteczniej wdrażać sztuczną inteligencję, przyspieszać transformację biznesową i zwiększać produktywność.

 

– Nasi klienci szukają łatwego sposobu na wdrożenie rozwiązań AI – właśnie to zapewniają firmy Dell Technologies i NVIDIA – komentował Michael Dell, założyciel i CEO Dell Technologies. – Połączyliśmy siły, aby stworzyć gotowy system potrzebny do płynnej integracji danych z własnymi przypadkami użycia i usprawnienia opracowywania niestandardowych modeli GenAI.

 

– Systemy typu AI Factory są kluczowe w budowaniu rozwiązań AI o dużej skali – powiedział Jensen Huang, założyciel i CEO NVIDIA. – Dell Technologies i NVIDIA wspólnie umożliwiają firmom tworzenie fabryk AI, które wykorzystując prywatne dane dostarczą istotnych, wpływających na biznes, informacji.

 

Dell AI Factory z technologią NVIDIA

To pierwsze tego typu kompleksowe rozwiązanie integrujące moc obliczeniową, pamięć masową, urządzenia klienckie, oprogramowanie i usługi Dell z zaawansowaną infrastrukturą sztucznej inteligencji i pakietem oprogramowania NVIDIA oraz szybką infrastrukturę sieciową. Jest to w pełni zintegrowane rozwiązanie, a optymalna architektura ułatwia zarządzanie przestrzenią w centrach danych i sprzyja skalowalności systemu. Przeprowadzone rygorystyczne testy i walidacją oraz nacisk na bezpieczeństwo i ochronę danych stanowią gwarancję, że powstały we współpracy firm Dell i NVIDIA system płynnie przekształci dane przedsiębiorstwa w wymierne korzyści biznesowe.

Dell AI Factory z technologią NVIDIA obsługuje szeroką gamę praktycznych zastosowań AI w całym cyklu życia GenAI, od tworzenia i dostrajania, po rozszerzanie modeli i produkcyjne wykorzystanie. Klienci mogą również skorzystać z profesjonalnych usług klasy korporacyjnej, które pomogą organizacjom we wdrożeniu AI Factory, włączając w to strategię, przygotowanie danych i finalną implementację rozwiązania. System jest dostępny za pośrednictwem tradycyjnych kanałów oraz w modelu konsumpcyjnym Dell APEX.

 • Dell Technologies będzie kontynuować współpracę z firmą NVIDIA, by wprowadzić na rynek architekturę typu rack-scale, chłodzoną cieczą o wysokiej gęstości, wykorzystującą superchip NVIDIA Grace Blackwell. Celem jest stworzenie systemu nowej generacji, dającego podstawy do zwiększenia gęstości wydajności dla obciążeń AI w zastosowaniach komercyjnych.
 • Serwery Dell PowerEdge XE9680 będą obsługiwać nowe modele procesorów graficznych NVIDIA, w tym procesor graficzny NVIDIA B200 Tensor Core, który ma oferować nawet 15-krotnie wyższą wydajność wnioskowania AI i niższy całkowity koszt posiadania. Serwery Dell PowerEdge będą również obsługiwać inne procesory graficzne oparte na architekturze NVIDIA Blackwell, a także procesory graficzne H200 Tensor Core oraz platformy sieciowe Ethernet NVIDIA Quantum-2 InfiniBand i Spectrum-X.
 • Dell Generative AI z technologią NVIDIA – Retrieval-Augmented Generation (RAG) wykorzystuje nowe mikrousługi w NVIDIA AI Enterprise, aby zaoferować ­­wstępnie zweryfikowane, kompleksowe rozwiązanie przyspieszające wdrażanie sztucznej inteligencji w przedsiębiorstwach za pomocą W ten sposób podnosi jakość modelu GenAI i dzięki użyciu wewnętrznych danych firmowych poprawia trafność wyników.
 • Dell Generative AI z technologią NVIDIA — Model Training oferuje wstępnie zweryfikowane, kompleksowe rozwiązanie dla organizacji, które chcą tworzyć własne, niestandardowe modele, dopasowane do typu działalności.
 • Dell Data Lakehouse, usługa dostępna teraz na całym świecie, to otwarte, nowoczesne repozytorium danych, które pomaga organizacjom odkrywać, przetwarzać i analizować dane w jednym miejscu w środowiskach hybrydowych i wielochmurowych.
 • Dell PowerScale to pierwsze na świecie rozwiązanie pamięci masowej Ethernet zweryfikowane pod kątem współpracy z systemami NVIDIA DGX SuperPOD z systemami DGX H100, które pomaga klientom uzyskać szybszą i wydajniejszą pamięć masową AI.

 

W ofercie Dell Professional Services for GenAI pojawia się wsparcie ekspertów NVIDIA w zakresie AI i infrastruktury, co zapewni klientom wsparcie przy wdrażaniu systemów i zarządzaniu nimi. Usługi wdrożeniowe Dell obejmują teraz nowe rozwiązanie RAG, trenowanie modeli czy Dell Data Lakehouse, a także nowe usługi doradcze w zakresie bezpieczeństwa danych GenAI, które pomagają klientom właściwie ocenić ryzyka, a następnie je minimalizować.

 

– Organizacje często pochopnie decydują się na eksperymentowanie ze sztuczną inteligencją, przez co ponoszą wysokie koszty inwestycji, a całe przedsięwzięcie nie jest opłacalne. Problemem pozostają także kwestie suwerenności i jakości danych oraz zawiłości prawne. Nowe rozwiązania, takie jak Dell Generative AI Solutions z technologią NVIDIA – RAG zapewniają przedsiębiorstwom prostszy i bezpieczny dostęp do GenAI – mówi Dave Vellante, główny analityk theCUBE Research. – Nasze badania pokazują, że firmy zwracają się do liderów branży, takich jak Dell i NVIDIA, aby w poszukiwaniu specjalistycznej wiedzy i usług w zakresie sztucznej inteligencji, które pomogą im zminimalizować ryzyko i szybciej uzyskać zwrot z inwestycji w sztuczną inteligencję.

 

Dostępność

 • Dell AI Factory z technologią NVIDIA jest już dostępny na całym świecie za pośrednictwem tradycyjnych kanałów i Dell APEX.
 • Serwery Dell PowerEdge XE9680 z procesorami graficznymi NVIDIA B200 Tensor Core, NVIDIA B100 Tensor Core i NVIDIA H200 Tensor Core mają być dostępne jeszcze w tym roku.
 • Dell Generative AI Solutions with NVIDIA — RAG są już dostępne na całym świecie w kanałach tradycyjnych i na platformie Dell APEX.
 • Dell Generative AI Solutions with NVIDIA – Model Training będą dostępne na całym świecie za pośrednictwem kanałów tradycyjnych i Dell APEX w kwietniu 2024 r.
 • Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami usługa Dell Data Lakehouse jest już dostępna na całym świecie.
 • Rozwiązanie Dell PowerScale zostało zweryfikowane pod kątem współpracy z rozwiązaniami NVIDIA DGX SuperPOD z DGX H100 i NVIDIA OVX.
 • Usługa wdrożeniowa firmy Dell dla RAG będzie dostępna w wybranych lokalizacjach od 31 maja.
 • Usługi wdrażania infrastruktury firmy Dell na potrzeby trenowania modeli będą dostępne w wybranych lokalizacjach od 29 marca.
 • Usługi doradcze w zakresie bezpieczeństwa danych GenAI będą dostępne w wybranych krajach od 29 marca.

 

HP Partner Excellence Award 2023 – HP Inc Polska nagrodziło najlepsze firmy partnerskie, uroczyście świętując osiągniecia minionego roku i rozmawiając o wizji przyszłości 

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE