Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

CIECH rozpoczyna współpracę z Comarch – dostawcą platformy do e-fakturowania KSeF

CIECH, międzynarodowa grupa chemiczna i wiodący producent m.in. sody kalcynowanej i oczyszczonej w Unii Europejskiej oraz największy producent soli warzonej w Polsce, rozpoczął współpracę z Comarch, dostawcą systemów IT, wybierając platformę Comarch EDI do elektronicznej wymiany dokumentów handlowych.

Grupa CIECH wybrała Comarch ze względu na wieloletnie doświadczenie firmy, a także zaawansowane funkcjonalności samego systemu, odpowiadające potrzebom dużych podmiotów działających w biznesie. Comarch EDI umożliwia m.in. konwertowanie faktur z i na wiele różnych formatów, a ponadto obsługuje walidacje biznesowe. Wykorzystanie sztucznej inteligencji zapewnia automatyzację procesów, minimalizując błędy ludzkie oraz przyspieszając pracę.

 

W Grupie CIECH bezpieczeństwo traktujemy jako najwyższy priorytet, a rozwiązanie COMARCH zapewniało nam jego wymagany poziom. Niezależność od systemów generujących i przyjmujących dokumenty EDI, ale również już istniejące połączenia z większością potencjalnych partnerów biznesowych to kolejne atuty platformy, które usprawniają pracę naszych zespołów mówi Tomasz Moroń, Dyrektor IT w Grupie CIECH.

 

Proces uruchomienia komunikacji EDI z partnerami biznesowymi jest wg naszych doświadczeń nie tylko wyzwaniem technicznym, ale i organizacyjnym, ponieważ obejmuje koordynację wielu niezależnych podmiotów. Cieszymy się, że będziemy mogli wesprzeć grupę CIECH naszymi doświadczeniami w tym zakresie – opowiada Łukasz Barchański, Dyrektor consultingu Comarch EDI.

 

Platforma Comarch EDI (ang. Electronic Data Interchange, Elektroniczna Wymiana Danych) to szereg korzyści docenianych przez firmy, które już się na nią zdecydowały. Są to między innymi:

  • Możliwość wymiany danych z każdym partnerem biznesowym.
  • Centralny katalog produktów, który usprawnia zarzadzanie danymi o produktach wymienianych z wieloma partnerami biznesowymi.
  • Zarządzanie łańcuchem dostaw – w tym jego optymalizacja, skuteczna komunikacja z operatorami, szybki i bezpieczny przepływ informacji, dostęp do statusów operacji logistycznych.
  • Finansowanie łańcucha dostaw – integracja z bankami umożliwia pełną obsługę faktur wraz z ich finansowaniem.
  • E-fakturowanie – kompleksowa obsługa faktury elektronicznej zgodnie z aktualnymi przepisami prawnymi.
  • Integracja z dowolnymi systemami ERP.
  • Wykrywanie anomalii w fakturach.

 

HP Partner Excellence Award 2023 – HP Inc Polska nagrodziło najlepsze firmy partnerskie, uroczyście świętując osiągniecia minionego roku i rozmawiając o wizji przyszłości 

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE