Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Aż o 56% wyższa wydajność od konkurencji na bazie ARM i x86 – nowe maszyny wirtualne Google Cloud z 3 gen AMD EPYC.

Firmy AMD i Google Cloud ogłosiły wprowadzenie nowych instancji T2D, czyli nowej rodziny maszyn wirtualnych dla Google Compute Platform.

 

Są to rozwiązania napędzane wyłącznie przez 3 generacji procesory AMD EPYC™, dzięki czemu oferują aż o 56% wyższą całkowitą wydajność i o 42% lepszy współczynnik ceny do wydajności w porównaniu do wirtualnych maszyn ogólnego przeznaczenia w ofercie jakiegokolwiek wiodącego dostawcy publicznej chmury obliczeniowej – czy to na bazie procesorów ARM czy konkurencyjnych x86. Instancje T2D to idealne rozwiązanie dla mocno obciążanych obliczeniami i aplikacjami biznesowymi serwerów stron www, skonteneryzowanych mikrousług, przetwarzania danych, rozbudowanych aplikacji Java i innych.

 

 

Na blogu Google można znaleźć więcej o testach porównawczych i wrażeniach firm Twitter i Snap z pierwszych testów T2D w swoich zadaniach. Wspomniane tam są dwucyfrowe wzrosty w porównaniu do tego, co obecnie jest przez te firmy używane. Zapraszamy też do zapoznania się z informacjami AMD i Google, które przedstawiają dalsze szczegóły i partnerów, którzy wdrożyli już nowe instancje T2D.

 

https://itreseller.com.pl/o-wydarzeniu-hp-amplify-elevate-roadshow-2021-rozmawiamy-z-pawlem-miszkiewiczem-szefem-kanalu-partnerskiego-hp-inc-polska/

3,272FaniLubię
9,672ObserwującyObserwuj
1,560SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE