Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

AVDS Awards 2024: “Ta nagroda oznacza, że firma Barco robi dobry produkt, bardzo chętnie wybierany przez klientów końcowych” – podkreślił Łukasz Niegowski odbierając nagrodę w kategorii “Smart Collaboration”

Barco triumfuje podczas pierwszej edycji wydarzenia AVDS Awards w kategorii “Smart Collaboration”. 

W tegorocznej, debiutanckiej, edycji AVDS Awards firma Barco została uhonorowana za swoje osiągnięcia w dziedzinie “Smart Collaboration”. Nagroda ta stanowi uznanie dla innowacyjnych rozwiązań i zaangażowania firmy Barco w tworzenie nowoczesnych narzędzi do współpracy i pracy zdalnej. Podczas wydarzenia AVDS Awards 2024, które odbyło się w warszawskim Hard Rock Cafe, na scenie pojawił Łukasz Niegowski, aby odebrać nagrodę w kategorii “Smart Collaboration” w imieniu firmy Barco.

 

“Ta nagroda oznacza, że firma Barco robi dobry produkt, bardzo chętnie wybierany przez klientów końcowych. Jak i też, Że ja robię dobrą robotę, rozwijając prężnie kanał sprzedaży w centralnej i wschodniej Europie” – powiedział Łukasz Niegowski, International Channel Director and Country & Compliance Manager in Poland firmy Barco.

 

 

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom AVDS Awards 2024 za inspirujące projekty i zaangażowanie w rozwój branży AV. Gratulujemy wszystkim laureatom i życzymy dalszych sukcesów w tworzeniu nowoczesnych rozwiązań i ambitnych projektów.

Jeszcze w trakcie AV DS Awards 2024 otrzymaliśmy od Was, przedstawicieli branży, solidny i liczny feedback. Pozwoliło nam to zapowiedzieć ze sceny, co potwierdzamy dodatkowo także i tutaj, że tegoroczna edycja była wprawdzie pierwszą, ale na pewno nie ostatnią. Do zobaczenia za rok! A kluczowe technologie w branży AV i DS, będziemy mogli już niedługo oglądać podczas ISE 2024. IT Reseller, jako partner medialny tego wydarzenia, będzie oczywiście relacjonował targi w Barcelonie.

Ruszyły zapisy na ISE 2024! Naszym Czytelnikom umożliwiamy darmową rejestrację na ISE 2024

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE