Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

AVDS Awards 2024: “Ta nagroda jest ukoronowaniem ponad 20 lat doświadczenia w branży AV” podkreślają Grzegorz Bąk i Michał Strzelec z firmy Edbak

Podczas wydarzenia AVDS Awards 2024, które skupiło czołowe firmy branży audio/wideo oraz digital signage, firma Edbak odebrała prestiżową nagrodę w kategorii “Systemy instalacyjne”. 

Hard Rock Cafe w Warszawie było miejscem niezapomnianego wydarzenia, gdzie przy dobrej muzyce i w pełnej entuzjazmu atmosferze, przedstawiciele branży mieli okazję celebrować sukcesy minionego roku. Wśród nagrodzonych nie mogło zabraknąć firmy Edbak, polskiego przedsiębiorstwa produkującego różnorodne rozwiązania dla instalacji rozwiązań DS.

Grzegorz Bąk, wiceprezes Edbak, odebrał na scenie zasłużoną statuetkę w kategorii “Systemy instalacyjne” podkreślającą wybitne osiągnięcia firmy w dziedzinie systemów instalacyjnych. A te są poważne. Firma spod Lublina dostarcza swoje rozwiązania globalnie, podbijając wiele rynków. Wkrótce otwiera swoje pierwsze zagraniczne biuro, w Szwajcarii. To znakomity przykład sukcesu polskiej rodzinnej firmy w europejskim biznesie.

 

“Ta nagroda jest ukoronowaniem ponad 20 lat doświadczenia w branży AV. Jesteśmy producentem systemów montażowych do minitorów, ekranów. Chciałbym podziękować naszym klientom, dystrybutorom, integratorom, wszystkim, z którymi robimy biznes na co dzień” – powiedział Grzegorz Bąk, wiceprezes Edbak.

 

“Ubiegły rok był dużym wyzwaniem pod kątem biznesowym. Mimo to, zrealizowaliśmy wiele prestiżowych projektów na rynku polskim, za co chciałbym podziękować naszym partnerom” – dodaje Michał Strzelec, Dyrektor sprzedaży AV w Edbak. – “Nie zmieniliśmy naszej strategii dotyczącej ekspansji zagranicznej (…), co przyczyniło się do podpisania umów (…) także dotyczącego naszego nowego biura z showroomem, z lokalizacją w Zurychu”

 

 

Odebranie nagrody w kategorii “Systemy instalacyjne” podczas AVDS Awards 2024 to nie tylko dowód uznania dla firmy Edbak, lecz również potwierdzenie, że firma ta zasługuje w pełni na uznanie w branży.

 

Jeszcze w trakcie AV DS Awards 2024 otrzymaliśmy od Was, przedstawicieli branży, solidny i liczny feedback. Pozwoliło nam to zapowiedzieć ze sceny, co potwierdzamy dodatkowo także i tutaj, że tegoroczna edycja była wprawdzie pierwszą, ale na pewno nie ostatnią. Do zobaczenia za rok! A kluczowe technologie w branży AV i DS, będziemy mogli już niedługo oglądać podczas ISE 2024. IT Reseller, jako partner medialny tego wydarzenia, będzie oczywiście relacjonował targi w Barcelonie.

Ruszyły zapisy na ISE 2024! Naszym Czytelnikom umożliwiamy darmową rejestrację na ISE 2024

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE