Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

AVDS Awards 2024: “Na ten sukces złożyła się praca całej ekipy Hikvision” podkreślił Michał Makowski odbierając nagrodę dla Hikvision Poland

Wydarzenie AVDS Awards 2024 to pierwsza edycja eventu dla branży audio/wideo oraz digital signage. W tej debiutanckiej odsłonie, w kategorii “Retail”, nagrodę otrzymała firma Hikvision. 

Wydarzenie AVDS Awards 2024, które odbyło się w warszawskim Hard Rock Cafe, 11 stycznia, było unikalną okazją do spotkania się poważnej części branży audio/wideo oraz digigal signage. Wśród zaproszonych firm nie mogło zabraknąć coraz mocniejszej na polskim rynku firmy Hikvision. Firma ta została nagrodzona statuetką AV DS Award 2024 w kategorii “Retail”, w imieniu firmy nagrodę odbierał Michał Makowski, Business Development Manager w Hikvision Poland.

Retail to jedno z czołowych zastosowań ekranów dużego formatu. Wchodząc do dowolnego centrum handlowego, marketu, galerii handlowej, możemy coraz częściej zobaczyć tam właśnie ekrany wyprodukowane przez Hikvision. Producent, słusznie kojarzony z urządzaniami takimi jak np. kamery IP, jest poważnym graczem na rynku wyświetlania obrazu. Wraz z popularyzacją ekranów LED, Hikvision zyskuje na popularności.

 

“Na ten sukces złożyła się praca całej ekipy Hikvision, za co serdecznie dziękuję. Dziękujemy też działom R&D, które tworzą te wspaniałe produkty, bez których nie moglibyśmy zrealizować tak ciekawych projektów” – powiedział Michał Makowski, Hikvision – “Chciałbym również zaprosić do naszego showroomu (…), gdzie mamy zaprezentowane m.in. rozwiązania retailowe i zbudowany przykładowy sklep”

 

 

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom AVDS Awards 2024 za inspirujące projekty i zaangażowanie w rozwój branży AV. Gratulujemy wszystkim laureatom i życzymy dalszych sukcesów w tworzeniu nowoczesnych rozwiązań i ambitnych projektów.

Jeszcze w trakcie AV DS Awards 2024 otrzymaliśmy od Was, przedstawicieli branży, solidny i liczny feedback. Pozwoliło nam to zapowiedzieć ze sceny, co potwierdzamy dodatkowo także i tutaj, że tegoroczna edycja była wprawdzie pierwszą, ale na pewno nie ostatnią. Do zobaczenia za rok! A kluczowe technologie w branży AV i DS, będziemy mogli już niedługo oglądać podczas ISE 2024. IT Reseller, jako partner medialny tego wydarzenia, będzie oczywiście relacjonował targi w Barcelonie.

Ruszyły zapisy na ISE 2024! Naszym Czytelnikom umożliwiamy darmową rejestrację na ISE 2024

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE