Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

AVDS Awards 2024: “Lenovo to istny one-stop-shop, mogący sprostać wszystkim wymaganiom klientów” – podkreślił Jakub Desperak z Lenovo

Organizowane przez IT Reseller wydarzenie AVDS Awards 2024 dało okazję do spotkania się dużej części branży audio/wideo oraz digital signage. Ponieważ dziś coraz ważniejszą częścią tej branży są systemy do pracy zdalnej, oczywistą była obecność wśród nagrodzonych firmy Lenovo. 

Lenovo zdobyło statuetkę AVDS Award 2024 w kategorii “Ekosystem wideokonferencyjny”. Przyglądając się ofercie Lenovo nietrudno zauważyć jak bardzo jest kompletna – od komputerów i laptopów, będących częścią ekosystemu, przez smartfony (w wielu sytuacjach jedyne narzędzie do nawiązania połączenia) aż po typowe systemy wideokonferencyjne i kamery. To wszystko uzupełnia się, umożliwiając oparcie się na rozwiązaniach jednego vendora. Statuetkę w imieniu firmy odebrał Jakub Desperak, Solution Sales Specialist.

 

“Lenovo to istny one-stop-shop, mogący sprostać wszystkim wymaganiom klientów i partnerów. Ważną częścią są rozwiązania Lenovo ThinkSmart, które przystosowują tradycyjne przestrzenie biurowe, do standardów pracy hybrydowej.” – powiedział Jakub Desperak, Lenovo – “(…) Kategoria Lenovo ThinkSmart to nie tylko urządzenia. Każdy z naszych produktów jest wyposażony w subskrypcję Lenovo ThinkSmart Manager, pozwalającą na zarządzanie produktem z dowolnego miejsca.”

 

 

W trakcie AVDS Awards 2024 otrzymaliśmy od Was, przedstawicieli branży, solidny i liczny feedback. Pozwoliło nam to zapowiedzieć ze sceny, co potwierdzamy dodatkowo także i tutaj, że tegoroczna edycja była wprawdzie pierwszą, ale na pewno nie ostatnią. Jeszcze raz serdecznie gratulujemy nagrodzonym!

Kluczowe technologie w branży AV i DS, w tym także te dostępne w Exclusive Networks, będziemy mogli już niedługo oglądać podczas ISE 2024. IT Reseller, jako partner medialny tego wydarzenia, będzie oczywiście relacjonował targi w Barcelonie.

Ruszyły zapisy na ISE 2024! Naszym Czytelnikom umożliwiamy darmową rejestrację na ISE 2024

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE