Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

AVDS Awards 2024: “Jesteśmy dumni z nagrody w zakresie systemów wideokonferencyjnych” – podkreślili przedstawiciele HP Poly, Ernest Walasek i Marcel Timmer

Wydarzenie AVDS Awards 2024 skupiło najważniejsze firmy w branży audio/wideo oraz digital signage. W coraz większym stopniu przenikają się one z obszarem rozwiązań wideokonferencyjnych, gdzie Poly, marka należąca do HP, jest jednym z czołowych, rynkowych potentatów. 

Podczas AVDS Awards 2024, pierwszej edycji tego wydarzenia, bawiliśmy się wspólnie w warszawskim Hard Rock Cafe. Przy dobrej muzyce, w luźnej, przyjaznej atmosferze, mogliśmy swobodnie porozmawiać i wymienić się pomysłami. Była to także okazja, aby nagrodzić najlepsze firmy w branży. Statuetkę w kategorii “Systemy wideokonferencyjne” odebrali na scenie Ernest Walasek i Marcel Timmer z HP Poly.

 

“Jestem bardzo dumny z nagrody w zakresie systemów wideokonferencyjnych. Jest to dowód na to, że nasza ciężka praca, naszych partnerów i dystrybutorów jest doceniana” – powiedział Ernest Walasek, Commercial Account Manager w HP Poly – “Rok 2023 był pełen nieoczekiwanych wydarzeń (…) a mimo to udało nam się osiągnąć, a nawet przekroczyć wyznaczane przez organizację cele.”

 

“Przez ostatni kilka lat coraz bardziej skupialiśmy się na pracy hybrydowej, rozwiązań tego typu było coraz więcej na rynku. Tymczasem nasze produkty zyskiwały coraz więcej na naszej innowacyjności” – wyjaśnia Marcel Timmer, Category Manager for Poly Audio, Video & Voice na regiony ECE and EET&I w HP Poly – “W zeszłym roku wypuściliśmy nasze najlepsze zestawy słuchawkowe Surround 80, 85 z ładowaniem bezprzewodowym, 360 czyli produkt dokanałowy, ze świetnym aktywnym tłumieniem szumów. (…) Podczas ISE zobaczymy wiele nowych produktów w tej linii, produkty mniejsze, lepsze, z jeszcze lepszym tłumieniem hałasu”

 

Po przejęciu Poly przez HP, połączone firmy są w stanie jeszcze szerzej docierać do klientów na całym świecie. Rozwiązania Poly, skupione na obszarze współpracy cyfrowej, mają coraz większe znaczenie, wraz z poważnym wzrostem zainteresowania wideokonferencjami w czasie pandemii, oraz ich pozostaniu w komunikacji biznesowej po ustaniu tego globalnego wyzwania. Dziś nie wyobrażamy sobie komunikacji w biznesie bez regularnych “calli”, a w tych rozwiązania HP Poly z pewnością mogą wydatnie pomóc.

 

 

W trakcie AVDS Awards 2024 otrzymaliśmy od Was, przedstawicieli branży, solidny i liczny feedback. Pozwoliło nam to zapowiedzieć ze sceny, co potwierdzamy dodatkowo także i tutaj, że tegoroczna edycja była wprawdzie pierwszą, ale na pewno nie ostatnią. Jeszcze raz serdecznie gratulujemy nagrodzonym!

Kluczowe technologie w branży AV i DS, w tym także te dostępne w Exclusive Networks, będziemy mogli już niedługo oglądać podczas ISE 2024. IT Reseller, jako partner medialny tego wydarzenia, będzie oczywiście relacjonował targi w Barcelonie.

Ruszyły zapisy na ISE 2024! Naszym Czytelnikom umożliwiamy darmową rejestrację na ISE 2024

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE