Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

AVDS Awards 2024: “Jest to bardzo ważny dla nas sektor rynku” podkreślił Dobromir Maconko komentując nagrodę dla LG Electronics Polska 

Podczas wydarzenia AVDS Awards 2024, które zgromadziło czołowe przedsiębiorstwa z branży audio/wideo oraz digital signage, firma LG zdobyła nagrodę w kategorii “Rozwiązania hotelowe”. To wyróżnienie jest rezultatem zaangażowania i innowacyjności LG w dostarczaniu nowoczesnych rozwiązań wyświetlania obrazu dla sektora hotelarskiego.

Hard Rock Cafe w Warszawie stało się miejscem, w którym przedstawiciele branży spotkali się, aby celebrować osiągnięcia minionego roku. W trakcie ceremonii wręczenia nagród, na scenie pojawił się reprezentujący LG Electronics Polska, Dobromir Maconko, ID Business Development Manager, który odebrał statuetkę w kategorii “Rozwiązania hotelowe”.

 

“Jest to bardzo ważny dla nas sektor rynku, ponieważ od wielu lat LG Electronics dostarcza rozwiązania telewizji hotelowej, różnego rodzaju oprogramowanie, i oczywiście cały asortyment dla hotelarstwa” – powiedział Dobromir Maconko, ID Business Development Manager w LG Electronics Polska. – ” Podziękowania przede wszystkim dla naszych partnerów i klientów, którzy lubią nasze produkty i korzystają z naszych rozwiązań”

 

 

Odebranie nagrody podczas AVDS Awards 2024 to dla LG nie tylko prestiżowe wyróżnienie, lecz również potwierdzenie roli lidera w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań ekranowych dla sektora hotelarskiego.

 

Jeszcze w trakcie AV DS Awards 2024 otrzymaliśmy od Was, przedstawicieli branży, solidny i liczny feedback. Pozwoliło nam to zapowiedzieć ze sceny, co potwierdzamy dodatkowo także i tutaj, że tegoroczna edycja była wprawdzie pierwszą, ale na pewno nie ostatnią. Do zobaczenia za rok! A kluczowe technologie w branży AV i DS, będziemy mogli już niedługo oglądać podczas ISE 2024. IT Reseller, jako partner medialny tego wydarzenia, będzie oczywiście relacjonował targi w Barcelonie.

Ruszyły zapisy na ISE 2024! Naszym Czytelnikom umożliwiamy darmową rejestrację na ISE 2024

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE