Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

AVDS Awards 2024: “Chcemy podziękować wszystkim, którzy pracowali na ten sukces” – powiedzieli Mariusz Kuczyński i Robert Tomaszewski z iiyama Polska

Organizowane przez IT Reseller wydarzenie AVDS Awards 2024 dało okazję do spotkania się dużej części branży audio/wideo oraz digital signage. Nie mogło więc zabraknąć jednej z firm, które z technologiami wyświetlania obrazu, pracują właściwie od ich zamierzchłych początków. 

iiyama zdobyła statuetkę AVDS Award 2024 w kategorii “Monitory / Ekrany interaktywne”. Produkty japońskiego producenta są w Polsce bardzo popularne, chociaż w wielu zastosowaniach nie możemy rozpoznać ich brandu (np. przy wykorzystaniu w infokioskach, systemach zamówień itd.). Statuetkę w imieniu firmy odbierali Mariusz Kuczyński, General Manager/Sales and Marketing Manager i Robert Tomaszewski, Business Development Manager Professional Displays.

 

“W zeszłym, 2023 roku, obchodziliśmy 50-lecie istnienia firmy. Nie każdy o tym wie, ale iiyama istnieje od samych początków monitorów komputerowych. My tworzyliśmy ten rynek, istniejemy w nim i będziemy istnieć.” – przypomina Mariusz Kuczyński dodając dobry przykład tempa rozwoju firmy – “W 2011 mieliśmy w ofercie około 70 monitorów, z czego jedynie trzy z nich to były modele interaktywne. Dziś posiadamy 170 modeli, z czego około 70 monitorów wielkoformatowych. Możemy się też pochwalić, jako jeden z nielicznych producentów, tym, że w naszej ofercie znajdują się modele od 10 do 105 cali”

 

“Monitory interaktywne to poważna część naszego biznesu Professional Displays, duża część biznesu w kanale edukacyjnym i biznesowym. To produkty, które świetnie odnajdują się w salach spotkań, szkoleniowych czy edukacji.” – uzupełnia Robert Tomaszewski – “Dwukrotnie zwiększyliśmy sprzedaż produktów z kategorii monitorów interaktywnych w minionym roku. (…) Dlatego chcę podziękować wszystkim, którzy pracowali na ten sukces”

 

 

Jeszcze w trakcie AVDS Awards 2024 otrzymaliśmy od Was, przedstawicieli branży, solidny i liczny feedback. Pozwoliło nam to zapowiedzieć ze sceny, co potwierdzamy dodatkowo także i tutaj, że tegoroczna edycja była wprawdzie pierwszą, ale na pewno nie ostatnią. Jeszcze raz serdecznie gratulujemy nagrodzonym!

Kluczowe technologie w branży AV i DS, w tym także te dostępne w Exclusive Networks, będziemy mogli już niedługo oglądać podczas ISE 2024. IT Reseller, jako partner medialny tego wydarzenia, będzie oczywiście relacjonował targi w Barcelonie.

Ruszyły zapisy na ISE 2024! Naszym Czytelnikom umożliwiamy darmową rejestrację na ISE 2024

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE