Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

AVDS Awards 2024: “Te obie nagrody nie stałyby się naszym udziałem, gdyby nie nasz zespół Pro AV & UC” – podkreślił Tomasz Paradowski, Exclusive Networks Poland

Podczas AVDS Awards 2024 spotkaliśmy się w gronie przedstawicieli polskiej branży audio/wideo i digital signage w warszawskim Hard Rock Cafe. Wśród nagród, które przyznaliśmy tego wieczoru, była jedna nagroda indywidualna, która trafiła w ręce Tomasza Paradowskiego z Exclusive Networks. To nie był jedyny raz, jak przedstawiciel dystrybutora wychodził na scenę. 

Tomasz Paradowski, dyrektor działu Professional AV & UC w Exclusive Networks Poland, to nie tylko ceniony manager, ale, przede wszystkim, osoba powszechnie lubiana w branży. Znaki rozpoznawcze? Poczucie humoru, swoisty luz w komunikacji i, jak się okazuje, niezwykła energia na scenie. Jeśli mielibyśmy wskazać jaki moment wydarzenia wywołał najgorętszą reakcję publiczności, to bez wątpienia byłoby to pojawienie się na scenie laureata na jednej z nagród specjalnych. Nie bez przyczyny.

Zanim o nagrodach, które odebrał manager z Exclusive Networks podczas AV DS Awards, to musimy wspomnieć od niecodziennym, energetycznym występie na scenie. Po koncercie zespołu “Czarny Lud” nastąpił kolejny. Na scenę wkroczyli Tomasz Paradowski i Paweł Umiński (Logitech). Tego punktu wydarzenia nie planowaliśmy (chociaż, przyznajemy się, podpuszczaliśmy Tomasza i Pawła już wcześniej). Muzyczna improwizacja, z wokalem Tomasza Paradowskiego, perkusją Pawła Umińskiego i gitarami zespołu “Czarny Lud” dosłownie porwała salę.

 

 

Poza występem muzycznym, Tomasz Paradowski pojawiał się na scenie dwa razy: by odebrać wspomnianą już nagrodę indywidualną w kategorii “Osobowość branży”, ale także drugą, dla Exclusive Networks Poland, w kategorii “Dystrybutor roku”.

 

“Te obie nagrody nie stałyby się naszym udziałem, gdyby nie zespół Pro AV & UC, dział który odpowiada za sprzedaż rozwiązań audiowizualnych, digital signage, unified communications w Exclusive Networks. To zespół specjalistów, którzy każdego dnia szukają tego jak zbudować wartość dodaną dla dostawców, partnerów, oraz oczywiście naszych akcjonariuszy” – powiedział Tomasz Paradowski, Exclusive Networks Poland.

 

 

Kluczowe technologie w branży AV i DS, w tym także te dostępne w Exclusive Networks, będziemy mogli już niedługo oglądać podczas ISE 2024. IT Reseller, jako partner medialny tego wydarzenia, będzie oczywiście relacjonował targi w Barcelonie.

Ruszyły zapisy na ISE 2024! Naszym Czytelnikom umożliwiamy darmową rejestrację na ISE 2024

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE