Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

AVDS Awards 2024: “Nasza praca jest zauważana i doceniana na rynku” – powiedział Robert Pusz, Senior Sales Manager EE w Newline Interactive

Podczas AVDS Awards 2024 nagrodziliśmy firmy, które szczególnie wyróżniły się podczas minionego roku. Chociaż termin “edukacja” w minionym roku w Polsce kojarzył się głównie z laptopami, to w branży AV także wiele się działo. Za silny udział w sektorze edukacji postanowiliśmy nagrodzić firmę Newline Interactive. 

Podczas AVDS Awards 2024, pierwszej edycji tego wydarzenia, bawiliśmy się wspólnie w warszawskim Hard Rock Cafe. Przy dobrej muzyce, w luźnej, przyjaznej atmosferze, mogliśmy swobodnie porozmawiać i wymienić się pomysłami. Była to także okazja, aby nagrodzić najlepsze firmy w branży. Na scenie statuetkę w kategorii “Edukacja” odebrał Robert Pusz, Senior Sales Manager Eastern European w Newline Interactive.

 

“Dzięki współpracy z naszym dystrybutorem, firmą Agraf, jak i naszymi resellerami, udało się osiągnąć dobre wyniki i udziały rynkowe, które nas w pełni satysfakcjonują” – ocenia miniony rok Robert Pusz, Newline Interactive – “(…) udało się po 3 kwartałach osiągnąć bardzo dobry wynik, prawie 20% udziału rynkowego w monitorach interaktywnych. Wyniki za kwartał czwarty wyglądają dobrze, dlatego jestem spokojny o wynik za cały 2023 rok. (…) AV DS Award jest dla nas ważną nagrodą. Ukazuje, że nasza praca jest zauważana i doceniana na rynku”

 

 

Jeszcze w trakcie AV DS Awards 2024 otrzymaliśmy od Was, przedstawicieli branży, solidny i liczny feedback. Pozwoliło nam to zapowiedzieć ze sceny, co potwierdzamy dodatkowo także i tutaj, że tegoroczna edycja była wprawdzie pierwszą, ale na pewno nie ostatnią. Jeszcze raz serdecznie gratulujemy nagrodzonym!

Kluczowe technologie w branży AV i DS, w tym także te dostępne w Exclusive Networks, będziemy mogli już niedługo oglądać podczas ISE 2024. IT Reseller, jako partner medialny tego wydarzenia, będzie oczywiście relacjonował targi w Barcelonie.

Ruszyły zapisy na ISE 2024! Naszym Czytelnikom umożliwiamy darmową rejestrację na ISE 2024

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE