Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

ASBIS rozwija portfolio wysokiej jakości, luksusowych produktów Hi-Fi podpisując umowę dystrybucyjną z firmą Devialet

ASBISc Enterprises Plc, wiodący dystrybutor z wartością dodaną, deweloper i dostawca produktów, rozwiązań i usług ICT oraz IoT na rosnących rynkach Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki (EMEA), rozszerza portfel wysokiej jakości, luksusowych produktów Hi-Fi podpisując umowę dystrybucyjną z francuską firmą Devialet.

Umowa obejmie 22 kraje, w tym jedne z największych rynków Grupy z TOP10 takie jak Kazachstan czy Gruzja, ale też rynki bardzo dobrze rozwijające się w strukturze Grupy jak m.in. Armenia Azerbejdżan, Tadżykistan, Turkmenistan, Kirgistan i Uzbekistan oraz Węgry, Bułgaria, Litwa, Łotwa, Estonia, Chorwacja i Słowenia, Serbia, Kosowo, Czarnogóra, Albania, Bośnia i Hercegowina, Republika Macedonii Północnej, Republika Mołdawii. Jest to kolejna, po Bang & Olufsen, Loewe, We by Loewe, oraz JBL marka prestiżowych produktów Hi-Fi, z którą ASBIS ma podpisaną umowę dystrybucyjną.

 Devialet to firma zajmująca się inżynierią akustyczną, działająca na styku luksusu i najnowocześniejszej technologii. Jej ideą jest połączenie w jednym urządzeniu zalet wzmocnienia analogowego, dzięki czemu konstrukcja ADH (Analog Digital Hybrid), pierwszego na świecie hybrydowego wzmacniacza analogowo-cyfrowego. Wraz z jej rozwojem powstały urządzenia, które w kompaktowych obudowach mieszczą układy zoptymalizowane pod kątem odtwarzania muzyki cyfrowej, przy jednoczesnym zachowaniu możliwości współpracy z wciąż chętnie wykorzystywanym analogowymi źródłami dźwięku. Dzięki temu Devialet stał się rozwiązaniem, który może zastąpić cały system Hi-Fi. O doskonałości urządzeń tej marki świadczą liczne międzynarodowe nagrody, a także entuzjastyczne recenzje w prasie specjalistycznej, potwierdzone najwyższymi ocenami w testach.

Gama produktów , którą będzie dystrybuował ASBIS, obejmuje wszystkie segmenty audio, w tym produkty z najwyższej półki, takie jak wzmacniacze z Expert Pro, głośniki bezprzewodowe z kultowymi Phantom I i II, słuchawki douszne z Gemini II, soundbary z uniwersalnym Devialet Dione i przenośne głośniki z adaptacyjnym dźwiękiem stereo 360° Devialet Mania.

 

Jesteśmy bardzo dumni i entuzjastycznie nastawieni do współpracy z partnerem takim jak ASBIS, aby wzmocnić i rozwijać naszą markę w regionie. Wiedza i struktura organizacyjna ASBIS umożliwią wielu ludziom odkrywanie i doświadczanie naszych najnowszych innowacji i produktów” – powiedział Florian des Garets, dyrektor generalny na region EMEA w Devialet.

 

Jesteśmy bardzo zadowoleni z rozszerzenia portfolio ASBIS o produkty tak rozpoznawalnej na świecie firmy Devialet. To partnerstwo umożliwi nam zaoferowanie naszym klientom szerokiej gamy produktów audio o wyjątkowej jakości i wydajności, w tym głośników, wzmacniaczy i słuchawek. Jesteśmy pewni, że nasi klienci odniosą ogromne korzyści z tej współpracy, ponieważ będą mieli dostęp do najnowszych i najbardziej zaawansowanych rozwiązań audio na swoich rynkach. Ponadto jesteśmy przekonani, że ta współpraca jeszcze bardziej ugruntuje naszą pozycję jako wiodącego dostawcy innowacyjnych rozwiązań technologicznych” – dodał Vladimir Linkevich, dyrektor ds. rozwoju biznesu w Grupie ASBIS.

 

Oddychałem najczystszym powietrzem na Ziemi… w fabryce półprzewodników

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE