Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Związek Banków Polskich kupił licencję na użytkowanie platformy analitycznej od DataWalk

DataWalk podpisał umowę ze Związkiem Banków Polskich (ZBP) na sprzedaż licencji platformy analitycznej, jak czytamy w oświadczeniu spółki. 

Spółka jest przedsiębiorstwem technologicznym, który jako jeden z niewielu na świecie zbudował na bazie własnej technologii produkt analityczny. Skupia się on na globalnych problemach w obszarze bezpieczeństwa.

Podpisana współpraca dotyczy wykorzystania oprogramowania DataWalk do zastosowań związanych z szeroko pojętą analityką, w tym zapobieganiu prania pieniędzy.

Platforma DataWalk łączy miliardy obiektów z wielu źródeł, znajdując zastosowanie w zakresie analityki śledczej w sektorze publicznym i finansowym, na przykład w walce z przestępczością, wyłudzeniami i przy identyfikacji nadużyć.

“Drodzy partnerzy, chciałabym ogromnie podziękować za miniony rok i pogratulować sukcesów, które wspólnie udało nam się osiągnąć” – podkreśliła Edyta Wrzosowska, Channel Marketing Manager w HP Inc Polska na gali HP Partner Excellence Award 2023

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE