Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zagraniczni dostawcy Apple’a mieli zwiększyć produkcję najnowszych iPadów

Dostawcy Apple’a z zagranicy zwiększyli produkcję nowych modeli iPadów i planują wprowadzić je na rynek na początku maja – donoszą media.

Bloomberg News podał tę wiadomość w czwartek, powołując się na osoby posiadające wiedzę w tej kwestii. Z raportu wynika, że nowe modele iPada Pro będą wyposażone w najnowszy chip Apple M3 i będą wyposażone w przeprojektowane wersje klawiatury Magic Keyboard i Apple Pencil.

Ta aktualizacja oznaczałaby pierwszą zmianę Apple w tym składzie od 2018 roku. Z raportu wynika, że iPad Air otrzyma nowy procesor i ekran o przekątnej 12,9.

Producent iPhone’a powiedział we wtorek, że w dniach 10–14 czerwca zorganizuje ogólnoświatową konferencję programistów (WWDC) w związku z doniesieniami, że prowadzi rozmowy w sprawie partnerstwa w zakresie sztucznej inteligencji i może ujawnić znaczące zmiany w iOS.

Początkowy plan Apple przewidywał premierę nowych iPadów na przełomie marca i kwietnia, ale nadal trwają prace nad ukończeniem oprogramowania dla tych urządzeń, dodał raport.

Ogólnoświatowa konferencja programistów organizowana przez Apple’a ruszy 10 czerwca

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE