Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Za nami uroczysta gala HP Partner Excellence Award 2022 – Poznaliśmy najlepsze firmy partnerskie HP Inc Polska

Tegoroczna gala HP Partner Excellence Award odbyła się 9 marca w hotelu Crowne Plaza Warsaw. Wydarzenie zgromadziło około 300 partnerów firmy, do których trafiło 21 nagród partnerskich – Gwiazd HP. 

HP Inc słynie nie tylko z wysokiej jakości sprzętu, ale też z bliskiej współpracy z kanałem partnerskim. Podczas wczorajszego wydarzenia polski oddział amerykańskiego producenta celebrował właśnie tę współpracę, dzięki której firma osiąga sukcesy na rynku.

 

 

HP Inc zorganizowało wydarzenie partnerskie w Warszawie po raz pierwszy wspólnie z przejętym w zeszłym roku Poly. Zbudowane w ten sposób portfolio produktowe stanowi wyjątek w świecie technologii – HP posiada dziś nie tylko sprzęt drukujący i komputery, ale też topowe peryferia komputerowe dla graczy (HyperX) oraz zaawansowane systemy wideokonferencyjne (Poly). Oznacza to wpisanie się w dwa silne trendy: gaming i pracę zdalną/hybrydową.

 

Andrzej Sowiński, Country Managing Director HP Inc w Polsce

 

“Badania wykazują, że średnio trzy razy w tygodniu pracownik pracuję w biurze” – powiedział ze sceny Andrzej Sowiński, Country Managing Director HP Inc w Polsce – “(…) Trzy czwarte pracowników pracujących hybrydową inwestuje w swoje środowisko pracy. Inwestują w różne rzeczy: nowe biurko, nowy fotel, klawiaturę, mysz, monitor czy może komputer przenośny, bo do tej pory pracował na stacjonarnym. To jest olbrzymi potencjał biznesowy”

 

Trzeci trend, który HP traktuje bardzo poważnie to zrównoważony rozwój. W trakcie wydarzenia HP Partner Excellence Award 2022 temat dbałości o środowisko wracał wielokrotnie, a organizator zadbał za pomocą roślinnego wystroju by wzmocnić ów przekaz. Dodatkowo, tradycyjne dla tego typu wydarzeń pakiety dla gości zawierały… drzewa, a konkretnie sadzonkę sosny i drzewa tlenowego.

 

 

Owe skupienie na tematach ekologicznych podkreśliło wystąpienie profesora Szymona Malinowskiego, dyrektora Instytutu Geofizyki UW, szefa zespołu doradczego ds. kryzysu klimatycznego przy Prezesie Polskiej Akademii Nauk. Wystąpienie to raczej nikomu humoru nie poprawiło – profesor wyjaśnił m.in. w jakim punkcie zmian klimatycznych aktualnie się znajdujemy, oraz, jak blisko jesteśmy do uruchomienia się dość katastroficznych sprzężeń zwrotnych z tymże ociepleniem związanych. Profesor jest też bohaterem filmu “Można panikować”, którego tytuł dość dobrze oddaje przekaz dotyczący stanu planety.

 

Paweł Miszkiewicz, Dyrektor Kanału Partnerskiego HP Ink Polska

 

“Bardzo się cieszę, że jesteście z nami. Partnerzy, nasz kanał partnerski, zawsze był częścią naszego DNA” – powiedział ze sceny Paweł Miszkiewicz, Dyrektor Kanału Partnerskiego HP“To dla Was wprowadzamy innowacje i wyznaczamy nowe kierunki rozwoju. Za każdym razem kiedy wprowadzamy nowy produkt, zastanawiamy się, jak wspólnie osiągnąć sukces biznesowy. To już ponad dwa lata odkąd wprowadziliśmy program partnerski HP Amplify. Założeniem tego programu było wyznaczanie kierunków rozwoju. Program jest i był oparty na trzech filarach: wydajność – czyli sposób w jaki nagradzamy naszych partnerów, umiejętności – czyli inwestycja w wiedzę naszych partnerów oraz współpraca – czyli wymiana informacji między HP i partnerami”.

 

Gala HP Partner Excellence Award 2022 była także znakomitą okazją aby zacieśnić relacje, a czasem też nawiązać nowe, zwłaszcza, że tym razem Poly brało już udział jako część komputerowego giganta. Debiutem w nowej roli było także wystąpienie nowego szefa jednego z najważniejszych partnerów HP, firmy Intel. Michał Dżoga opowiadał m.in. o wielkim przesunięciu technologicznym z Azji w stronę USA i Europy i związanym z tym cyklem wielkich inwestycji Intela m.in. w centrum badawczo-rozwojowe w Gdańsku.

 

Michał Dżoga, Country Manager Intel Polska

 

 

“To, co obecnie robi Intel, to zmienia zupełnie podejście do produkcji półprzewodników” – powiedział Michał Dżoga, Country Manager Intel Polska“(…) Polega to na zupełnej zmianie produktów, dodania nowych rynków, na zmianie podejścia do designu i architektury procesorów oraz na zmianie modelu produkcji (…). Duża jest tu rola w Polsce, bo jak pewnie Państwo wiecie, Intel w Polsce to nie tylko biuro w Warszawie, ale też największy ośrodek R&D poza USA, który zajmuje się rozwojem software. Prawda jest taka, że dzisiaj ciężko jest znaleźć produkt Intela, który nie ma chociaż fragmentu kodu stworzonego w Gdańsku”

 

O partnerstwie z HP mówił także Arkadiusz Kwiatkowski, SBC Channel Sales Manager w Microsoft. Opowiadał m.in. o współdziałaniu obu firm w procesie dostarczania oprogramowania do edukacji, ale także o przyszłym zakończeniu wsparcia dla, wciąż popularnego, Windowsa 10.

 

Arkadiusz Kwiatkowski, SBC Channel Sales Manager w Microsoft

 

Ukoronowaniem wydarzenia była gala rozdania nagród – słynnych Gwiazd HP. W tym roku organizatorzy imprezy zdecydowali się na dużą liczbę nagród – aż 21 statuetek trafiło w ręce partnerów HP. Najwięcej, bo aż trzy, trafiły do firmy X-kom.

 

Laureaci Gali HP Partner Excellence Award 2022

 

Partner roku w kategorii Notebooki

Euro RTV AGD

Partner roku w kategorii Komputery stacjonarne i AiO

X-kom

Partner roku w kategorii Gaming

Euro RTV AGD

Partner roku w kategorii Urządzenia drukujące HPS

Media Expert

Partner roku w kategorii Instant Ink

X-kom

Partner roku w kategorii Materiały eksploatacyjne

Komputronik

Partner roku w kategorii HP Amplify Online Program

X-kom

Partner roku w kategorii Komputery biznesowe w segmencie Enterprise i Public

Suntar

Partner roku w kategorii Komputery biznesowe stacjonarne w segmencie SMB

Malibu PC

Partner roku w kategorii Komputery biznesowe w segmencie SMB

Apollo

Partner roku w kategorii Stacje robocze

Tree IT

Partner roku w kategorii Partner Proximity

AV-IT Solutions

Partner roku w kategorii Rozwój rozwiązań usługowych i bezpieczeństwa IT

MAT

Partner roku w kategorii Urządzenia drukujące HPS i OPS

MX Solutions

Partner roku w kategorii Kontraktowe usługi druku HP cMPS

Copy.net

Partner roku w kategorii Materiały eksploatacyjne

Automatyka Biurowa

Partner roku w kategorii LFP

Centrum Druku

Partner roku w kategorii Dystrybutor roku

AB S.A.

Partner roku w kategorii Serwisy partnerskie

Xerima

Partner roku w kategorii Marketplaces

AMG Vision

Partner roku w kategorii Zrównoważony rozwój

Delkom

 

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

 

 

 

 

 

 

 

„Nasi partnerzy mogą liczyć na jeszcze większe wsparcie”- podkreśla w wywiadzie okładkowym Andrzej Sowiński, dyrektor zarządzający HP Inc Polska.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE