Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Xerox wprowadza nowe rozwiązanie do zarządzania drukiem – Xerox Workplace Solutions chroni zarówno dane, jak i urządzenia, a co za tym idzie zwiększa kontrolę nad kosztami.

Ze względu na ciągłą potrzebę zwiększania mobilności i bezpieczeństwa w miejscu pracy Xerox wprowadza nowe rozwiązania, które chronią zarówno dane, jak i urządzenia, a co za tym idzie zwiększają kontrolę nad kosztami.

 

Xerox Workplace Solutions to rozwiązanie do zarządzania drukiem i mobilnością, dostępne w chmurze lub w wersji serwerowej. System jest dopasowany do potrzeb firm obsługujących floty drukarek oraz urządzeń wielofunkcyjnych. Dzięki Xerox Workplace ​​sprzęt drukujący połączony jest bez utraty wygody, bezpieczeństwa i przystępności

 

„Rozwój Xerox Workplace Solutions to nasz sposób na nadanie nowego znaczenia pożądanym na rynku funkcjom zwiększania bezpieczeństwa i mobilności, a jednocześnie umożliwienie klientom obniżenia kosztów drukowania” – komentuje Tracey Koziol, Senior Vice President, Workplace Solutions Business Group, Xerox.

 

 

Funkcje związane z bezpieczeństwem:

Oprócz możliwości drukowania z dowolnego urządzenia mobilnego Xerox Workplace Solutions oferuje dwa innowacyjne rozwiązania, zaprojektowane w celu ochrony danych i dostępu do urządzeń:

 

  • Bezpieczeństwo zawartości – usprawnia procedury bezpieczeństwa i chroni własność intelektualną poprzez monitorowanie wszystkich treści drukowanych, kopiowanych lub skanowanych. Zapewnia przedsiębiorstwom kolejną warstwę ochrony, automatycznie powiadamiając właścicieli treści lub administratorów o drukowaniu bądź udostępnianiu poufnych informacji. Ta funkcja jest szczególnie cenna dla organizacji, które regularnie obsługują wrażliwe dane.

 

  • Odblokowanie telefonu komórkowego – funkcja zapewnia wygodę i oszczędność kosztów, umożliwiając odblokowanie i uwierzytelnienie urządzeń Xerox AltaLink® i VersaLink® za pomocą telefonu komórkowego. Dodatkowo eliminuje potrzebę stosowania kosztownych czytników kart i kart zbliżeniowych. Użytkownicy są uwierzytelniani przez aplikację Xerox Print Portal na swoim telefonie i komunikację Near Field Communication wbudowaną w interfejs urządzenia użytkownika (UI). Większość urządzeń mobilnych może również uwierzytelniać się, skanując kody QR znajdujące się w interfejsie użytkownika drukarek Xerox.

 

 

Dodatkowe funkcje w portfolio rozwiązań Xerox Workplace Solutions:

 

  • Panel raportowania umożliwia lepsze zrozumienie wykorzystania urządzenia i kosztów poprzez agregowanie statystyk drukowania sieciowego w jednym miejscu w celu monitorowania oraz analizy.

 

  • Podstawowe reguły drukowania ograniczają dostęp do urządzeń lub funkcji, na poziomie użytkownika lub grupy, zwiększając możliwości kontroli kosztów, np. administratorzy mogą ograniczyć dostęp do drukarek poza godzinami pracy.

 

  • Opcja drukowania o niższym koszcie umożliwiająca konwersję dokumentów mobilnych do formatu gotowego do druku.

 

 

Więcej informacji na: https://www.xerox.com/index/plpl.html

 

 

3,272FaniLubię
9,672ObserwującyObserwuj
1,560SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE