Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Wygrywaj na rynku SMB z Teamem Exclusive Networks i rozwiązaniami Fortinet – Zapraszamy na webinar, już 16.06.2023, godz. 10.00!

Rozmawiając z przedstawicielami dystrybutorów, często słyszymy o znaczeniu wiedzy po stronie partnerów oraz zaangażowaniu w budowanie kompetencji i zwinnych modeli biznesowych w tej części łańcucha dostaw. Jak więc szybko dotrzeć do dużej liczby partnerów z  wartościowym szkoleniem?

Exclusive Networks stawia na interaktywne webinary! Tematyka? Jedna z najbardziej palących — usługi z zakresu bezpieczeństwa.

 

„Od jakiegoś czasu obserwujemy, że na rynku dostawców bezpieczeństwa jest coraz więcej rozwiązań, które są dostarczane bez audytu czy wsparcia certyfikowanych inżynierów, którzy potrafią skonfigurować te rozwiązania w taki sposób, by skutecznie spełniały swoją funkcję. Z naszej perspektywy, a zatem firmy posiadającej ogromne doświadczenie w branży, widzimy, że ten problem, napędzany brakiem wykwalifikowanej kadry, z roku na rok się pogłębia. Dlatego chcemy naszym partnerom pomóc i zaprosić do udziału we wspólnym projekcie, o którym opowiemy na spotkaniu.” – wyjaśnia Grzegorz Szałański, Team Leader – Network Security Department w Exclusive Networks Poland.

 

Exclusive Networks słusznie przedstawia się jako firmę opartą o wysokie kompetencje. Transfer wiedzy eksperckiej od dystrybutora VAD do partnerów jest w tym przypadku dodatkowym czynnikiem wspólnego sukcesu. Projekty z zakresu bezpieczeństwa zawsze mają charakter ciągłego procesu i właśnie jego wsparcie będzie tematem nadchodzącego webinaru.

 

„Celem webinaru jest zaprezentowanie kompletu narzędzi, których partner może użyć do zbudowania swojej oferty bezpieczeństwa w oparciu o rozwiązania Fortinet zakupione u nas wraz z pakietami serwisowymi, które trwale zmienią standardy wdrożenia i utrzymania tych systemów.” – dodaje Grzegorz Szałański, Exclusive Networks.

 

Grzegorz Szałański, Team Leader – Network Security Department w Exclusive Networks Poland.

 

Do kogo skierowany jest najnowszy webinar Exclusive Networks?

Tematyka bezpieczeństwa jest kluczowa dla całego rynku, niemniej specyfika segmentu SMB, to dla integratorów prawdziwe wyzwanie, zarówno pod kątem doboru oferty produktowej, jak i efektywnego modelu biznesowego, który zapewni marżę, oraz wysoki poziom satysfakcji klienta. To właśnie tutaj Exclusive Networks chce wesprzeć swoich partnerów, by uzyskali właściwą skalowalność dostarczanych rozwiązań, uzupełnioną o dobre praktyki certyfikowanych inżynierów.

 

„Paradoksalnie wielkość integratora nie ma znaczenia, bo niezależnie od tego problem skalowalności usług na rynku SMB pozostaje podobny. Aby ułatwić partnerom dopasowanie oferty do potrzeb klientów, zbudowaliśmy bazę usług wspierających wdrożenia i utrzymanie systemów  Fortinet” – twierdzi Grzegorz Szałański, Exclusive Networks – „Każdy uczestnik webinaru będzie mógł zapoznać się z propozycją nowej strategii ofertowania rozwiązań Fortinet i interaktywnie współuczestniczyć w kreowaniu naszych usług. Poświęcając nam swój czas, będzie miał szansę trwale przedefiniować swoje modele biznesowe. Z naszego webinaru może skorzystać każda firma, która sprzedaje bądź chce sprzedawać rozwiązania z zakresu security i jest partnerem handlowym Exclusive Networks.”

 

Najważniejsze pytanie ze strony partnera Exclusive Networks, jakie może paść w tym przypadku, dotyczy korzyści. Co zyskuje integrator na udziale w tym webinarze? Wielokrotnie, w różnych rozmowach z przedstawicielami nie tylko dystrybutorów, ale także vendorów i kanału partnerskiego, otrzymywaliśmy narrację skupioną wokół wiedzy i kompetencji.

 

„Wiedza to także otwartość na zmiany. Tym razem wdrożenie nowego modelu biznesowego może być tym czynnikiem, który zagwarantuje wzrost marży i podniesienie jakości usług poprzez zwiększenie dostępu klientów końcowych do wiedzy eksperckiej. – powiedział Grzegorz Szałański, Exclusive Networks.

 

Dlatego też warto skorzystać ze zorganizowanego przez Exclusive Network webinaru, by rozszerzyć swoje kompetencje. Większy zakres wiedzy oznacza możliwość kapitalizowania jej w przyszłości, większe zaufanie klientów i opinię eksperta.

 

Wygrywaj na rynku SMB z Teamem Exclusive Networks i rozwiązaniami Fortinet – Zapraszamy na webinar, już 16.06.2023, godz. 10.00! Prelegent: Grzegorz Szałański, Team Leader – Network Security Department w Exclusive Networks Poland

Zapisz się już teraz na webinar tutaj.

 

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE