Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

„Wspólne przyspieszenie transformacji ekologicznej i cyfrowej” Huawei Connect 2023 czyli rozmowy o ekologii i cyfryzacji komentuje Łukasz Bojar z firmy Senetic

Uczestnicy konferencji Huawei Connect 2023, odbywającej się w Paryżu, dyskutowali o cyfrowej oraz ekologicznej transformacji. Jednym z uczestników tego wydarzenia była polska firma Senetic.

Niejednokrotnie można spotkać się z opiniami, że rozwój nowych technologii ma niewiele wspólnego z ekologią. Centra danych przetwarzają i przesyłają coraz więcej informacji, co nie pozostaje bez wpływu na poziom konsumpcji energii elektrycznej. Niemniej Huawei uważa, że branża IT wcale nie musi mieć destrukcyjnego wpływu na ekologię. Wręcz przeciwnie – zdaniem producenta przyjęcie i rozwój umiejętności cyfrowych przyczyni się do harmonijnego rozwoju technologicznych nowinek i otaczającego nas środowiska.

„Wspólne przyspieszenie transformacji ekologicznej i cyfrowej” – to temat przewodni konferencji Huawei Connect 2023, odbywającej się 15 i 16 listopada w Paryżu. Huawei wspólnie z przedsiębiorcami, a także partnerami, podzielili się swoimi spostrzeżeniami, a także planami dotyczącymi rozwoju cyfrowej gospodarki, która nie tylko ma zwiększyć efektywność procesów biznesowych, ale również pozwoli jej chronić naszą planetę. Prelegenci Huawei Connect 2023 opowiedzieli między innymi o tym jak technologie informacyjno-komunikacyjne (ITC) przyczyniają się do zielonej transformacji i zrównoważonego rozwoju w Europie, jak wykorzystać inteligencję, aby jednocześnie przyspieszyć transformację ekologiczną i cyfrową czy w jaki sposób łączyć moc transformacji ekologicznej i cyfrowej. Podczas wydarzenia miała miejsce również premiera najnowszych urządzeń Huawei eKit, które już są dostępne w ofercie wybranych partnerów Huawei.

Wśród uczestników konferencji znalazła się polska firma Senetic -partner chińskiego producenta, mogący pochwalić się statusem Gold Distribution Partner Huawei.

 

Udział w Huawei Connect 2023 to dla nas z jednej strony szansa dotarcia do nowych klientów, a także nawiązania ciekawych znajomości, zaś z drugiej, poznania interesujących koncepcji dotyczących wspólnego rozwoju ekologii i cyfryzacji. To dla nas istotne, bowiem właśnie tą drogą zamierzamy podążać –mówi Łukasz Bojar, Vice President Sales & Marketing Sales w Senetic.

 

Senetic zaprezentował w Paris Expo Porte de Versailles dwa rodzaje przełączników z serii eKitEngine S110 oraz CloudEngine S310. Pierwsze z wymienionych są propozycją dla firm poszukujących elastycznej infrastruktury sieciowej. Modułowa konstrukcja pozwala na dopasowanie funkcjonalności do indywidualnych potrzeb, a także wykorzystanie urządzeń zarówno w małych, jak i dużych przedsiębiorstwach. Natomiast seria CloudEngine S310 jest adresowana do pracy w środowisku sieciowym o dużym natężeniu przepływu danych i wysokich wymaganiach wobec wydajności. Przełączniki posiadają wbudowaną funkcję Energy Efficient Ethernet (EEE) maksymalizującą wydajności przy jednoczesnej minimalizacji kosztów energii.

Oprócz przełączników Senetic przedstawił też routery z serii NetEngine AR700, przeznaczone do obsługi dużych przepustowości danych oraz zaawansowanych aplikacji biznesowych, a także punkty dostępowe i kontrolery z linii SME. Na stoisku firmy Senetic dostępni byli pracownicy z oddziałów z Francji, Hiszpanii, Włoch oraz Polski.

 

“Jak transformacja polskiej gospodarki przy pomocy rozwiązań SAP może być jeszcze szybsza, dzięki dostępności chmury Azure w regionie Azure Poland Central” podkreślił Piotr Grzywacz, podczas SAP NOW 2023

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE