Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Google Cloud Next 2024: Wideorelacja z największego wydarzenia Google poświęconego chmurze oraz sztucznej inteligencji

Z całą pewnością największe wydarzenie Google poświęcone obszarowi chmury, AI i usług oferowanych przez internetowego giganta, to coś, co warto zobaczyć. 

Google zaprosiło mnie na Cloud Next 2024 do Las Vegas, co było dla mnie okazją by na żywo wziąć udział w sesjach tematycznych, porozmawiać z przedstawicielami Google i partnerami jednej z najważniejszych firm technologicznych na świecie. Pełną relację z tegorocznego Google Cloud Next publikowaliśmy już wcześniej. Jako jej uzupełnienie, proponujemy krótką wideorelację:

Wśród licznych nowości, które zapowiadał internetowy gigant podczas swojego wydarzenia, kilka zwróciło moją szczególną uwagę. O opinie zapytałem także Magdalenę Dziewguć, Country Director w Google Cloud Poland oraz Jakuba Garszyńskiego – Chief Growth Officer w Deloitte Central.

 

Relacja z Google Cloud Next 2024 w Las Vegas – sztuczna inteligencja przejmuje stery

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE