Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Vertiv rozszerza ofertę UPS-ów o rodzinę wysokowydajnych jednofazowych zasilaczy UPS Vertiv Edge Lithium-Ion z akumulatorami litowo-jonowymi.

Vertiv, globalny dostawca krytycznej infrastruktury cyfrowej i rozwiązań zapewniających ciągłość działania, rozszerzył ofertę systemów zasilania awaryjnego (UPS) działających w trybie line-interactive o wysokowydajne jednofazowe modele z akumulatorami litowo-jonowymi. Zasilacze UPS Vertiv™ Edge Lithium-Ion o mocy 1500-3000 VA, w obudowie typu wieża oraz do montażu w szafie serwerowej, są już dostępne w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce (EMEA).

 

Dzięki obniżonym wymaganiom konserwacyjnym, baterie litowo-jonowe (Li-ion, LIB) stanowią naturalny wybór dla sieciowej infrastruktury brzegowej, w przypadku której wsparcie IT jest ograniczone. W porównaniu z akumulatorami kwasowo-ołowiowymi z zaworami (VRLA), charakteryzują się nawet trzykrotnie dłuższą żywotnością, co znacznie wpływa na obniżenie współczynnika całkowitego kosztu posiadania (TCO). Ponadto, są bardziej wydajne podczas pracy w wyższych temperaturach, mają mniejsze wymiary, są lżejsze oraz zapewniają dłuższy czas pracy niż baterie VRLA stosowane w systemach UPS o podobnej pojemności. Zasilacze z rodziny Vertiv Edge Lithium-Ion zapewniają do 10 minut podtrzymania bateryjnego przy pełnym obciążeniu, w porównaniu z około 4-5 minutami w przypadku typowych urządzeń z bateriami VRLA.

 

“Wraz z postępującą cyfryzacją, wiele aplikacji przenoszonych jest na brzeg sieci, ale nadal wymagają one niezawodnego zasilania – mówi Karsten Winther, wiceprezes Vertiv ds. sprzedaży w regionie EMEA. Systemy UPS z akumulatorami litowo-jonowymi zapewniają korzyści w zakresie kosztów i eksploatacji, a także zmniejszają potrzebę konserwacji w miejscu ich zainstalowania. Przekłada się to na większą stabilność pracy i oszczędności w przypadku wdrożeń w krytycznej infrastrukturze brzegowej, a także gwarantuje szerszy zakres opcji dla naszych klientów.”

 

Zasilacze UPS Vertiv Edge Lithium-Ion przeznaczone są do instalowania w infrastrukturze przetwarzania brzegowego oraz do zastosowań w placówkach ochrony zdrowia, bankowości, edukacji, handlu detalicznego i administracji rządowej. Są objęte standardową pięcioletnią gwarancją na elektronikę i baterię. Urządzenia mogą być zamontowane w szafie Vertiv™ VR Rack, ułatwiającej ustandaryzowanie infrastruktury IT oraz wdrożenie jej w różnych lokalizacjach brzegowych.

UPS-ami z rodziny Vertiv Edge Lithium-Ion można zarządzać za pomocą oprogramowania Vertiv™ Power Insight, dostępnego bezpłatnie na stronie internetowej Vertiv. Zapewnia ono łatwe monitorowanie i zarządzanie maksymalnie setką jednostek dystrybucji zasilania (rPDU) i systemów UPS oraz ochronę przed wyłączeniem fizycznych i wirtualnych serwerów, co przekłada się na większą widzialność całej infrastruktury i lepsze zarządzanie wieloma lokalizacjami brzegowymi. Nowa wersja Vertiv Power Insight zawiera wtyczkę VMware vCenter, usprawniającą zarządzanie zasilaniem i dostępnością systemów IT w tym środowisku.

 

Więcej informacji na temat zastosowania baterii litowo-jonowych w jednofazowych systemach UPS dostępnych jest w dokumencie The Advantages of Using Lithium-Ion Batteries as A Backup Power Source in Single-Phase UPS Applications for Remote and Edge Data Centres. Dodatkowe informacje na temat zasilaczy Vertiv Edge Lithium-ion i innych systemów UPS firmy Vertiv można znaleźć na stronie Vertiv.com.

 

 

IT Reseller TV “Liderzy Branży”: Dariusz Kwieciński, prezes Fujitsu Polska, gościem pierwszego odcinka drugiej serii programu.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE