Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Vertiv prezentuje rodzinę przetwornic NetSure, wyposażone w zespół akumulatorów, zajmujące niewiele miejsca w obudowie typu sub-rack, zapewniają zasilanie podłączonych odbiorników prądem stałym i przemiennym.

Vertiv prezentuje rodzinę przetwornic NetSure, wyposażone w zespół akumulatorów, zajmujące niewiele miejsca w obudowie typu sub-rack, zapewniają zasilanie podłączonych odbiorników prądem stałym i przemiennym.

 

Vertiv, globalny dostawca krytycznej infrastruktury cyfrowej i rozwiązań zapewniających ciągłość działania, zaprezentował rodzinę przetwornic Vertiv™ NetSure™. Są to wyposażone w zespół akumulatorów, zajmujące niewiele miejsca urządzenia w obudowie typu sub-rack, które zapewniają zasilanie podłączonych odbiorników prądem stałym i przemiennym. Zastosowanie wspólnej jednostki sterującej wyeliminowało potrzebę korzystania z oddzielnych kontrolerów dla systemu zasilania prądem stałym (DC) i inwertera zapewniającego zasilanie prądem przemiennym (AC). System o napięciu 230 VAC jest już dostępny w Azji, regionie EMEA i Ameryce Łacińskiej, zaś system 120 VAC pojawi się w ofercie w obu Amerykach na początku 2022 roku.

 

Urządzenia z rodziny NetSure Inverter powstały na bazie wieloletniego doświadczenia firmy Vertiv w zakresie tworzenia wielu rodzajów rozwiązań zasilających prądem stałym i przemiennym. Stanowią w pełni zintegrowany system składający się z panelu dystrybucyjnego zasilania AC/DC, jednostki sterującej NetSure oraz prostowników i falowników eSure. Konstrukcja całej jednostki gwarantuje zerowy czas przełączania pomiędzy siecią AC, a źródłami bateryjnymi DC, przez co zapewnia niezwykle niezawodne zasilanie awaryjne dla podłączonych urządzeń.

 

 

Moduł inwertera NetSure charakteryzuje się najlepszą w branży gęstością mocy w swojej klasie, wynoszącą 23 W na cal sześcienny (1,4 W/cm3), a dzięki niewielkim rozmiarom zapewnia szczytową sprawność do 96,3%. Moduł jest przystosowany do pracy w środowiskach o wysokiej temperaturze (do 80 stopni Celsjusza), w których zazwyczaj będzie wdrażany, szczególnie w budynkach z zainstalowaną infrastrukturą telekomunikacyjną oraz na brzegu sieci.

 

W ostatnim czasie rośnie popularność sieci 5G, a także coraz więcej obliczeń prowadzonych jest w środowiskach zasilanych prądem stałym, w tym w lokalizacjach sprzętu telekomunikacyjnego (np. wieżach) i w ramach wdrożeń na brzegu sieci. W obliczu tych faktów, wzrasta potrzeba niezawodnego i wydajnego zarządzania podłączanymi odbiornikami prądu przemiennego i stałego – powiedział Henrik Nilén, dyrektor ds. globalnej oferty rozwiązań zasilających prądem stałym w firmie Vertiv. W przypadku rosnącej liczby lokalizacji brzegowych, dostępność jest kluczowa, a przestrzeń cenna. Dzięki wspólnemu zespołowi baterii, które zasilają zarówno odbiorniki prądu przemiennego, jak i stałego, a także wiodącej na rynku gęstości mocy zapewnianej przez moduł inwerterowy, system Vertiv NetSure pomaga w optymalizacji przestrzeni i umożliwia wyjątkowo łatwą dostępność do sprzętu w miejscu instalacji.

 

Dzięki zintegrowanemu systemowi sterowania, nie ma potrzeby prowadzenia dodatkowych szkoleń dotyczących rodziny NetSure Inverter dla operatorów sieci, a także inwestowania w dodatkowe elementy sterujące. Wyeliminowano również konieczność instalowania dodatkowego wyposażenia, zaś obniżeniu uległy też koszty utrzymania całego środowiska. Dzięki zapewnieniu przejrzystego wglądu w parametry dotyczące zasilania odbiorników prądu przemiennego i stałego, możliwe stało się zagwarantowanie jego maksymalnej dostępności, dokładniejsze planowanie wykorzystania i zarządzanie wydajnością.

 

Dla obiektów, w których istnieje już system zasilania prądem stałym, dostępna jest dodatkowa kaseta, wchodząca w skład systemu NetSure Inverter, zapewniająca pełen dostęp od przodu, zawierająca trzy moduły inwertera, moduł dystrybucji prądu przemiennego oraz jednostkę sterującą – wszystko w obudowie typu sub-rack o wysokości 1U i szerokości 19 cali.

 

Firma Vertiv ma długą historię w zakresie tworzenia szerokiego portfolio rozwiązań do zasilania prądem przemiennym urządzeń infrastruktury IT oraz systemów zasilania prądem stałym urządzeń infrastruktury telekomunikacyjnej. To szerokie doświadczenie było kluczowe podczas projektowania rozwiązań z rodziny NetSure Inverter oraz modułu inwertera o największej gęstości mocy w branży.

 

 

Glenn Arnesen, prezes IFS na region Europy Środkowej i Północnej: „Polska jest istotnym rynkiem dla IFS od 30 lat”.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE