Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Vertiv prezentuje nowy pakiet produktów wspierających infrastrukturę brzegową oraz przedstawia założenia rozbudowanego programu partnerskiego Vertiv Partner Program (VPP).

Vertiv, globalny dostawca rozwiązań infrastruktury dla centrów danych, zaprezentował nowe możliwości swojego wielokrotnie nagradzanego programu partnerskiego (Vertiv Partner Program, VPP), które będą obowiązywać w regionie EMEA, a także rozszerzył portfolio produktów wspierających infrastrukturę brzegową. Do oferty trafiły zasilacze awaryjne (UPS), jednostki dystrybucji zasilania do montażu w szafach rack (rPDU) i systemy chłodzenia, a także specjalistyczne oprogramowanie i usługi przeznaczone dla partnerów i klientów.

 

Po udanym uruchomieniu programu VPP w ubiegłym roku Vertiv odnotował dziesięciokrotny wzrost liczby partnerów w regionie EMEA. Dzięki ich uwagom założenia programu cały czas są modyfikowane, wprowadzono m.in. zupełnie nowy system zarządzania relacjami z partnerami oraz udoskonalono portal partnerski – umożliwiono resellerom i integratorom Vertiv skorzystanie z dostosowanych do ich potrzeb szkoleń online i certyfikacji, nowych narzędzi sprzedażowych i marketingowych, a także selektorów i konfiguratorów produktów. Nowy pakiet narzędzi został zaprojektowany tak, aby pomóc partnerom zdobywać wiedzę, rozwijać kluczowe umiejętności, zwiększać przychody oraz wyróżniać się na konkurencyjnych rynkach.

 

Widzimy, że cyfryzacja nabiera tempa, a sieci 5G stają się coraz bliższą rzeczywistością. Ponad trzy czwarte globalnych operatorów telekomunikacyjnych deklaruje, że do 2021 r. będzie świadczyć usługi 5G – mówi Joachim Fischer, dyrektor ds. sprzedaży w kanale parterskim EMEA w Vertiv.W ramach naszego rozszerzonego programu partnerskiego resellerzy nadal będą wyposażani w najlepsze w swojej klasie produkty i usługi, dzięki którym będą mogli sprostać nowym wyzwaniom stawianym przez postęp technologiczny, związanym m.in. z wdrożeniami rozwiązań IT na brzegu sieci. Program VPP jest przyszłościowy – korzystając z doświadczeń z ostatniego roku będziemy zapewniać najwyższy poziom wsparcia, aby nasi partnerzy kanału dystrybucyjnego mogli wyróżniać się, oferując nowatorskie rozwiązania swoim klientom.

 

Nowe produkty Vertiv

Rozbudowane portfolio produktów i usług firmy Vertiv zostało rozszerzone o kilka elastycznych rozwiązań przeznaczonych do montażu w szafach rack:

 

  • Nowa jednostka chłodząca Vertiv VRC IT Rack Cooling w wersji z zewnętrznym lub wewnętrznym wymiennikiem ciepła oraz jednostka chłodząca Vertiv Liebert CRV Row Cooling, zaprojektowana specjalnie dla urządzeń o znaczeniu krytycznym w małych serwerowniach, szafach sieciowych i w infrastrukturze brzegowej. Systemy te w unikalny sposób wykorzystują sprężarki i wentylatory o zmiennej wydajności, co czyni je jednymi z najbardziej wydajnych i efektywnych jednostek klimatyzacji precyzyjnej do szaf IT. Vertiv VRC jest objęty pełnym pakietem serwisowym, w skład którego wchodzi instalacja, uruchomienie, czas reakcji i konserwacja prewencyjna.

 

  • Seria jednostek dystrybucji zasilania Vertiv Geist Rack rPDU z nowym wielofunkcyjnym gniazdem (2 w 1) zapewniającym elastyczność przy podłączeniu różnych urządzeń i łatwe zarządzanie okablowaniem. Geist UPDU jest najnowszym dodatkiem do rodziny Geist rPDU. Urządzenie to wyposażono w innowacyjne, uniwersalne gniazdo wejściowe, umożliwiające podłączanie różnych typów wtyczek – ma to znaczenie dla klientów korzystających z rozwiązań IT na całym świecie. Geist rPDU może uzyskać dostęp do wszystkich urządzeń w szafie rack, aby zapewnić ich zdalnie monitorowanie i zarządzanie nimi z jednego miejsca. Kryteria monitoringu mogą być aktualizowane w miarę postępu technologicznego i rozwoju potrzeb biznesowych. Jednostki Geist UPDU zapewniają bardziej elastyczne i dynamiczne zarządzanie przestrzenią, w której zainstalowany jest sprzęt IT, a jednocześnie upraszczają proces jego zakupu i przyspieszają wdrożenie na całym świecie. Ponadto, seria Vertiv Geist rPDU objęta jest pakietem usług Vertiv™ Distribution Assurance.

 

  • Wysokowydajne jednofazowe zasilacze awaryjne Vertiv Liebert GXT RT+ oraz innowacyjny UPS line-interactive Vertiv EDGE trafią do sprzedaży w kanale dystrybucyjnym regionu EMEA do końca sierpnia br. Urządzenia te, jak i wiele innych z rodziny Liebert, mogą być objęte pięcioletnim programem usług Lifecycle Power Assurance, w ramach którego zagwarantowana jest poprawna praca sprzętu zasilającego przez cały cykl jego życia. Jest to szczególnie istotne w przypadku wdrożeń w niewielkich środowiskach IT, w których rosnącą popularnością cieszą się rozwiązania przetwarzające firmowe dane na brzegu sieci. W ramach tych usług inżynierowie Vertiv monitorują pracę zasilaczy i błyskawicznie reagują w przypadku wykrycia jakichkolwiek anomalii.

 

  • Na październik planowana jest premiera zaawansowanego serwera konsoli Vertiv Avocent ACS 8000 zapewniającego bezproblemowe, zintegrowane, zdalne zarządzanie urządzeniami Vertiv i rozwiązaniami innych producentów poprzez sieć lokalną, Internet lub łącze telefonii komórkowej. W ubiegłym roku Vertiv został sklasyfikowany przez firmę IHS Markit na pierwszym miejscu na świecie wśród dostawców rozwiązań do zdalnego zarządzania IT. Rynek ten, o wartości 720 mln dol., bardzo mocno się rozwija, szczególnie dzięki rosnącej popularności przetwarzania na brzegu sieci oraz zdalnego świadczenia usług IT.

 

Resellerzy z regionu EMEA za sprzedaż wszystkich nowych produktów z oferty Vertiv będą otrzymywać dodatkowe punkty w ramach programu motywacyjnego Vertiv Incentive Program (VIP), co pozwoli im na szybsze zdobywanie nagród. W lipcu 2020 r. założenia tego programu rozszerzono o opcję VIP+. Obniżone zostaną bariery wejścia na poszczególny poziom członkostwa (silver, gold i platinum), wprowadzone będą dodatkowe korzyści przy rejestracji projektów oraz zwiększone zostaną zyski ze sprzedaży wybranych pakietów rozwiązań. Zmiany te umożliwią jeszcze większej liczbie partnerów czerpanie korzyści z programu oraz jednoczesne zdobywanie wiedzy i umiejętności w dogodnym tempie.

 

„Program partnerski VIP ma bardzo przejrzyste zasady i pomaga nam w relacjach z klientami zainteresowanymi produktami Vertiv. Mamy możliwość kalkulowania dla nich najkorzystniejszych cen oraz udostępniania im wersji demo produktów, co pomaga podjąć decyzję o zakupie. Daje także motywację resellerom do bardziej szczegółowego zapoznania się z ofertą i produktami Vertiv.” – dodaje Jacek Janiszewski, IQRC Polska sp. z o.o.

 

https://itreseller.com.pl/itrnewczas-na-skuteczna-transformacje-cyfrowa-wynika-z-raportu-rynek-it-i-telekomunikacji-w-polsce-2020-szanse-zagrozenia-bariery-rozwoju-polskiej-izby-informatyki-i-telekomunikacji-p/

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE