Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Vertiv powołuje Vicente’a Chiralta na stanowisko wiceprezesa ds. marketingu w regionie EMEA.

Vertiv, globalny dostawca rozwiązań w zakresie infrastruktury cyfrowej i ciągłości jej działania, powołała Vicente’a Chiralta na stanowisko wiceprezesa ds. marketingu w regionie EMEA (Europa, Bliski Wschód i Afryka). Vicente został awansowany po czterech latach pracy w Vertiv. Wcześniej pełnił funkcję starszego dyrektora zespołów marketingu regionalnego i dystrybucyjnego w tym regionie, skutecznie kierując realizacją programów generowania popytu, rozwoju kanałów i zwiększania świadomości marki.

W swojej nowej roli Vicente będzie kierował wszystkimi zespołami marketingowymi w regionie i będzie dążył do zmaksymalizowania wpływu programów marketingowych na działalność Vertiv poprzez opracowywanie strategii i planów skoncentrowanych na klientach, tworzeniu wartości i sprawności operacyjnej.

Vincente Chiralt, zanim dołączył do Vertiv, zajmował wysokie stanowiska kierownicze w zakresie sprzedaży, marketingu i komunikacji najpierw w APC, a następnie w Schneider Electric, pełniąc funkcje kierownicze na szczeblu lokalnym, regionalnym i globalnym.

 

Znajdujemy się w wyjątkowym momencie dla naszej branży, która odgrywa istotną rolę w procesie cyfryzacji społeczeństwa – powiedział Vicente Chiralt.Cieszę się, że mogę wziąć na siebie tę odpowiedzialność i współpracować z moim zespołem, aby jeszcze bardziej wzmocnić naszą pozycję lidera na tej technologicznej fali.

 

Vicente Chiralt ukończył studia na kierunku Administracja Biznesowa na Uniwersytecie w Alcalá de Henares oraz Executive MBA w Instituto de Empresa (IE).

 

HPE otworzyło kolejne Global Center of Excellence w Europie.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE