Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Vertiv otwiera innowacyjną fabrykę zintegrowanych rozwiązań modułowych, które mogą być wykorzystywane jako wsparcie dla nowych kategorii cyfrowych usług, takich jak sztuczna inteligencja, internet rzeczy czy 5G.

Vertiv, globalny dostawca rozwiązań krytycznej infrastruktury cyfrowej i zapewniających ciągłość działania biznesu, otworzył nową fabrykę w chorwackiej miejscowości Rugvica. Będą w niej powstawać zintegrowane rozwiązania modułowe, przeznaczone do sprzedaży w regionie EMEA. Obiekt zapewnia o 130% więcej przestrzeni wewnętrznej i 60% więcej przestrzeni zewnętrznej i może być łatwo rozbudowywany, aby zaspokoić potrzeby szybko rozwijającego się rynku prefabrykowanych modułowych centrów danych (PFM). W fabryce wdrożono również szereg innowacyjnych rozwiązań do budowy modułów PFM oraz systemów klimatyzacyjnych.

 

Dużo słyszymy o trendach w IT i postępie płynącym z komunikacji 5G, Internetu Rzeczy czy zastosowania sztucznej inteligencji, ale mniej mówi się o innowacyjnej fizycznej infrastrukturze, która stoi za tymi nowatorskimi technikami – mówi Giordano Albertazzi, prezes Vertiv na region Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki (EMEA). Obserwujemy silny wzrost sprzedaży prefabrykowanych rozwiązań modułowych, które wykorzystywane są jako wsparcie dla tych nowych usług, a jako liderzy rynku inwestujemy zarówno w wydajność, jak i innowacje, aby nadal spełniać potrzeby naszych klientów i wyprzedzać ich oczekiwania. Nowa fabryka odzwierciedla nasze zaangażowanie na rynkach, na których działamy, umożliwi realizację założonych planów oraz ułatwi osiąganie sukcesu naszym klientom z regionu EMEA i działających globalnie.

 

W fabryce w Rugvicy wdrożono wszystkie najnowsze techniki, procesy produkcyjne, narzędzia i laboratoria testowe – mówi Viktor Petik, wiceprezes ds. zintegrowanych rozwiązań modułowych na region EMEA w firmie Vertiv. Zakład został zaprojektowany tak, aby dostarczać pełną gamę prefabrykowanych rozwiązań modułowych, począwszy od kablowych stacji końcowych zasilających infrastrukturę internetową i łączących poszczególne regiony geograficzne, aż po dostosowane do potrzeb klienta moduły do budowy centrów danych. Nowa fabryka świadczy o naszym zaangażowaniu w innowacyjność i rozwój. Z dumą mogę też powiedzieć, że w ciągu ostatniego roku stworzyliśmy około 150 miejsc pracy, wiele dla inżynierów lub wykwalifikowanych specjalistów z tego regionu.

 

W ubiegłym roku Vertiv został sklasyfikowany przez firmę analityczną Omdia jako jeden z wiodących dostawców rozwiązań PFM dla centrów danych, z drugim najwyższym udziałem w rynku na świecie. W badaniu podkreślono, że takie korzyści, jak możliwość gwarantowanego skalowania, wpływają na znaczny wzrost zainteresowania systemami PFM we wszystkich regionach geograficznych. Omdia przypisała ten silny trend takim czynnikom jak wysoka skalowalność, korzyści wynikające z montażu i integracji rozwiązania poza siedzibą klienta oraz szybkość wdrożenia.

 

Rozwiązania PFM dla centrów danych występują w kilku postaciach i mają różne zastosowania. Dostępne są konstrukcje zaprojektowane specjalnie dla obiektów wykorzystywanych przez firmy teleinformatyczne, ale istnieją też moduły „wszystko w jednym”, ze zintegrowaną infrastrukturą IT, zasilania i chłodzenia, które są powszechnie stosowane w edukacji, przemyśle i placówkach opieki zdrowotnej, a także wdrażane w odległych lokalizacjach i trudnych warunkach klimatycznych. Podejście typu plug-and-play ma tę zaletę, że nie tylko skraca czas rozruchu i przekazania do eksploatacji z tygodni lub miesięcy do zaledwie kilku dni, ale także zmniejsza ryzyko wystąpienia problemów z jakością zainstalowanego systemu, ponieważ jego komponenty są wstępnie zintegrowane i przetestowane poza siedzibą klienta.

 

Podczas konstrukowania rozwiązań PFM inżynierowie firmy Vertiv uwzględnili wiele specyficznych potrzeb klientów. Przykładowo, Vertiv SmartMod to rodzina w pełni autonomicznych, łatwo konfigurowalnych i gotowych do wdrożenia rozwiązań PFM, które umożliwiają szybkie stworzenie infrastruktury nowego centrum danych. Natomiast Vertiv Power Module to bardzo wydajny system zasilający, zapewniający wysoką efektywność energetyczną, który można szybko wdrożyć jako samodzielną jednostkę. Vertiv ma w ofercie również niestandardowe rozwiązania PFM, które powstają na zamówienie klienta – usługa obejmuje projektowanie, zarządzanie produkcją i integrację systemu.

 

https://itreseller.com.pl/itrnewit-reseller-tv-lenovo-ep-11/

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE