Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Vertiv ogłasza rozbudowę Customer Experience Centre, nowe inwestycje zwiększą możliwości testowania systemów zasilania gwarantowanego dla klientów Vertiv.

Vertiv, globalny dostawca rozwiązań w zakresie infrastruktury krytycznej, ogłosił plany rozbudowy swojego nowoczesnego Customer Experience Centre w zakresie zasilania prądem przemiennym. Plan rozwoju położonego w Bolonii centrum obejmie nową infrastrukturę energetyczną o mocy 4 MVA w celu zwiększenia możliwości testowania elastyczności i wydajności rozwiązań Vertiv.

 

Rozwój Customer Experience Centre odpowiada na trend tworzenia większych centrów danych i zakładów przemysłowych, a także rosnącemu zapotrzebowaniu klientów na rozszerzone testy wstępne poza terenem zakładu, w celu przyspieszenia wdrożeń w ich siedzibie. Jako wiodący dostawca sprzętu, oprogramowania, usług analitycznych i bieżących usług dla centrów danych, Vertiv ma wśród swoich klientów aż 70% firm z listy Fortune 500. Bolońskie centrum oferuje im miejsce do pracy nad ochroną ich krytycznej infrastruktury danych i umożliwia obserwowanie testów walidacyjnych w różnych warunkach zasilania. Planowane usprawnienia w Customer Experience Centre pozwolą na ponad dwukrotne zwiększenie dostępnej obecnie mocy testowej dla dużych zasilaczy bezprzerwowych (UPS), oferując do 7,5 MVA mocy i możliwość przeprowadzenia jednocześnie sześciu sesji testowych.

 

W ośrodku już teraz można przeprowadzić pełne testy wydajności z wykorzystaniem zwrotu energii do sieci (safe capacity test), aby optymalizować jej zużycie i ponowne wykorzystanie w około 96%. Wydajniejsze i dokładniejsze testy, w tym testy dynamiczne na bateriach, zaawansowany symulator obciążenia stałego umożliwiający odtworzenie każdego rodzaju konfiguracji baterii, a także możliwość testowania systemów 480V przeznaczonych na rynek amerykański to główne korzyści z planowanej rozbudowy. Udoskonalenia te stworzą kompleksową instalację do testowania systemów zasilania prądem zmiennym, dzięki której klienci z całego świata będą mogli zapoznać się z zaawansowanymi rozwiązaniami technologicznymi i najnowszymi innowacjami, a także zweryfikować wydajność systemów Vertiv symulujących rzeczywiste warunki pracy w terenie.

 

Nowa inwestycja rozpoczyna się sześć lat po otwarciu Customer Experience Centre. Wówczas był to jedyny obiekt w Europie, który został zbudowany specjalnie w celu walidacji infrastruktury centrum przetwarzania danych. Umożliwiał klientom uczestniczenie w przedinstalacyjnych demonstracjach dotyczących wydajności technicznej, interoperacyjności i sprawności systemów UPS w warunkach rzeczywistych. Do dziś obiekt ten pozwala obecnym i potencjalnym klientom Vertiv na skorzystanie z szerokiej gamy technologii, wspieranych przez stałe konsultacje ze specjalistami z dziedziny badań i rozwoju (R&D) oraz inżynierami. Rozbudowa obiektu ma zostać zakończona do 2021 roku.

 

https://itreseller.com.pl/itrnewile-kosztuje-przestoj-w-dzialaniu-centrow-danych/

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE