Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Vertiv nowym członkiem europejskiego stowarzyszenia Eurovent.

Vertiv, globalny dostawca krytycznej infrastruktury cyfrowej i rozwiązań zapewniających ciągłość działania, został członkiem europejskiego branżowego stowarzyszenia Eurovent, zajmującego się klimatyzacją wewnątrz budynków (HVAC), procesami chłodzenia oraz technikami obsługującymi łańcuch chłodzenia żywności.

Dzięki bogatej ofercie rozwiązań i usług w zakresie zasilania, chłodzenia i budowy infrastruktury IT, rozciągającej się od chmury do brzegu sieci, Vertiv umożliwia firmom stawienie czoła najważniejszym wyzwaniom dotyczącym współczesnych centrów danych, sieci komunikacyjnych oraz komercyjnych i przemysłowych obiektów. Producent jest liderem w branży wysokowydajnych rozwiązań klimatyzacji precyzyjnej dla przestrzeni o znaczeniu krytycznym, w tym komercyjnych i przemysłowych rozwiązań chłodniczych, takich jak niestandardowe systemy uzdatniania powietrza, chłodzone powietrzem i wyparne, instalowane na dachu jednostki typu DX (direct expansion) oraz systemy pośredniego i bezpośredniego chłodzenia wyparnego.

 

Jesteśmy dumni, że zostaliśmy członkiem Eurovent, jednego z wiodących europejskich stowarzyszeń branżowych HVACR, bo pomoże nam to w certyfikacji produktów do chłodzenia rozwiązań infrastruktury IT pod kątem wydajności – powiedział Mario Scattolin, Global Compliance Director w Vertiv. Nasza firma od ponad 50 lat zajmuje się projektowaniem i tworzeniem rozwiązań klimatyzacji precyzyjnej i jest uznawana za największego globalnego dostawcę na rynku chłodzenia infrastruktury centrów danych. Liczymy na to, że dzięki współpracy z Euroventem będziemy mogli opracowywać nowe rozwiązania dla wydajnych i zrównoważonych systemów, zgodne z najnowszymi standardami dla środowiska i całej branży.

 

W imieniu Euroventu witamy Vertiv jako naszego najnowszego członka – powiedział Raul Corredera Haener, prezes Euroventu. Mając na względzie doświadczenie tej firmy w dostarczaniu komercyjnych i przemysłowych rozwiązań, liczymy na udaną współpracę we wspólnym kształtowaniu przyszłości branży HVACR. Jako członek Euroventu, Vertiv będzie miał możliwość wyprzedzania trendów poprzez udział w rozwoju istotnych przepisów i standardów, promowaniu inicjatyw i spraw branżowych, jak również zmniejszaniu barier handlowych i eksportowych w Europie oraz poza nią. Członkostwo daje również możliwość zwiększenia widzialności firmy Vertiv w branży poprzez utrzymywanie kontaktów z kluczowymi influencerami, innowatorami i ekspertami z całej Europy i nie tylko.

 

Czego potrzebuje dziś reseller? Ingram Micro odpowiada w najlepszy możliwy sposób, robiąc krok dalej!

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE