Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Trwa rekrutacja do XI edycji programu Huawei Seeds for the Future – 10 uczestników poleci do Rzymu

Trwa rekrutacja do XI edycji programu Huawei Seeds for the Future. Wydarzenie jest skierowane do studentów i studentek polskich uczelni, w ramach którego 10 najlepszych kandydatów i kandydatek poleci do Rzymu na 5-dniowy kurs z zakresu wiodących trendów technologicznych. Uczestnicy będą mieli także szanse popracować nad umiejętnościami pracy w grupie, współpracować z ekspertami oraz rywalizować w konkursie Tech4Good.

Seeds for the Future to globalna inicjatywa Huawei, która od 15 lat wspiera rozwój studentów i studentek w obszarze nowoczesnych technologii. Uczestnictwo w darmowym programie jest świetną okazją zarówno na zdobycie wiedzy o czołowych innowacjach, jak i rozwinięcie zdolności przywódczych, czy też umiejętności tworzenia projektów. W lipcu tego roku XI edycja Seeds for the Future odbędzie się w wyjątkowym formacie. 10 najbardziej utalentowanych studentów i studentek z polskich uczelni poleci do Rzymu, gdzie wezmą udział w 5-dniowych, stacjonarnych warsztatach pod okiem światowych ekspertów branży.

Uczestników czeka seria intensywnych zajęć, dyskusji i wykładów skupionych wokół tematyki wiodących trendów technologicznych, takich jak rozwój sztucznej inteligencji, zastosowania 5G, cloud computing czy produkcja zielonej energii. Studenci i studentki będą mieli okazję partycypować w interaktywnych sesjach z liderami branży. Dzięki globalnemu charakterowi programu nie zabraknie również wymiany międzykulturowej.

 

Tech4Good – technologia z misją

Konkurs Tech4Good od 2021 roku stanowi integralny element programu Seeds for the Future. W ramach rywalizacji uczestnicy pracują w zespołach, aby wspólnie zaprezentować rozwiązanie lokalnych problemów społecznych i środowiskowych. Udział w konkursie jest okazją dla przyszłych liderów na zdobycie kompetencji w zakresie pracy w grupie, przywództwa czy realizacji projektów. Alumnowie uzyskają także wsparcie w postaci comiesięcznych spotkań online z mentorami w obszarze startupów, a na najlepsze pomysły czekają atrakcyjne nagrody. Ponadto finaliści konkursu otrzymają wyjątkową okazję wyjazdu do Chin, gdzie w towarzystwie branżowych ekspertów będą mogli zaplanować wprowadzenie na rynek opracowanych przez siebie technologii.

W zeszłorocznej edycji Tech4Good do międzynarodowego finału dostał się polski zespół Carely. Utalentowani studenci zostali wyróżnieni za skonstruowanie innowacyjnego rozwiązania bazującego na algorytmie AI, mającego na celu pomoc opiekunom i osobom chorym na Alzheimera w lepszej komunikacji. X edycja Seeds for the Future w Polsce okazała się sukcesem także z uwagi na duży udział kobiet w programie. Spośród rekordowej liczby 250 zgłoszeń, sporą jej część stanowiły panie, a aż 72% spośród finałowej 50 to były studentki.

 

– Przez ponad jedenaście lat Huawei nieustannie wspiera rozwój kompetencji ICT polskich studentów i studentek. Naszym priorytetem jest nie tylko zapewnienie solidnych podstaw merytorycznych, ale również promowanie dostępu do wiedzy w sposób inkluzywny. Inicjatywa Seeds For the Future staje się ogólnopolskim projektem, którego celem jest wsparcie wszystkich młodych pasjonatów technologii, niezależnie od płci, miejsca zamieszkania, statusu czy narodowości – zaznacza Ryszard Hordyński, Dyrektor ds. Strategii i Komunikacji Huawei Polska.

 

Przyszłość technologii jest w Twoich rękach!

W programie Seeds for the Future udział wziąć mogą studenci i studentki z wszystkich polskich uczelni, którzy osiągają bardzo dobre wyniki w nauce i pasjonują się rozwiązaniami technologicznymi. Warsztaty odbywają się w dniach 1-5 lipca bieżącego roku w Rzymie. Udział w programie jest całkowicie bezpłatny, a rekrutacja potrwa do 5 czerwca.

Zainteresowanych zapraszamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego pod adresem https://seedsforthefuture.pl/biezaca-edycja#aplikuj.

 

IT RESELLER nr 357/2024 “Inwestycje w nasze rozwiązania są kluczowe dla każdego biznesu” – podkreśla w wywiadzie okładkowym Maciej Kamiński, Dyrektor Samsung Memory na Polskę i region CEE

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE