Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

“To miejsce, w którym technologię można obejrzeć na żywo” – powiedział o showroomie Hikvision Jędrzej Filipowski, Commercial Display Team Manager Poland w firmie Hikvision

Hikvision, jeden z najważniejszych producentów w obszarze systemów wyświetlania i kamer nadzoru, zaprezentował swoim polskim partnerom najnowszy showroom firmy. Dla IT Reseller TV była to okazja do rozmowy z przedstawicielami firmy. Głosu udzielił nam Jędrzej Filipowski, Commercial Display Team Manager Poland w Hikvision.

Świetnie zaaranżowana przestrzeń nowego warszawskiego showroomu Hikvision ma, zgodnie z założeniem firmy, służyć przede wszystkim partnerom i ich klientom, aby mogli zapoznać się bezpośrednio z produktami i rozwiązaniami oferowanymi przez producenta z Chin. Dlatego też przestrzeń showroomu zaaranżowano tak, aby oddawała stylistycznie wiele różnych typów miejsc, w których mogą się znaleźć produkty Hikvision.

 

– Dzisiaj Jest szczególnY dzień. Po kilku miesiącach intensywnej pracy otwieramy tę przestrzeń, nasz nowy showroom. 300 metrów kwadratowych oddane do Waszego użytku i użytku Waszych klientów końcowych – zwrócił się do partnerów Jędrzej Filipowski – Duży nacisk kładziemy na rozwój Commercial Displays, na przyszłość rozwiązań, jakimi są ekrany LED. Pokazujemy wszystkie możliwe rozwiązania dostępne u nas, w naszym portfolio. (…) Bardzo często klienci muszą zdecydować się na rozwiązanie technologiczne jedynie na podstawie treści z maila lub prezentacji. My udostępniamy showroom, miejsce, w którym zobaczą tę technologię na żywo.

 

 

Skoro mowa o partnerach, to trzeba przyznać, że otwarcie showroomu zostało odwiedzone przez dużą grupę przedstawicieli współpracujących z Hikvision firm. Każdy chciał na własne oczy zobaczyć najnowsze rozwiązania tego producenta.

Skoro już mowa o branży technologii audiowizualnych, korzystając z okazji, redakcja IT Reseller pragnie zaprosić przedstawicieli branży na wydarzenie AV Awards 2024, które odbędzie się 11 stycznia 2024. Rozpoczniemy rok w świecie technologii audiowizualnych, spotkamy się, aby celebrować z Wami udany rok w biznesie oraz wspólnie zebrać siły przed nadchodzącym ISE 2024, którego to wydarzenia jesteśmy partnerem medialnym. Razem sprowadzimy niepowtarzalną atmosferę rodem z niezapomnianego, amsterdamskiego Waterhole do Warszawy!

 

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE