Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Tencent zaprezentuje chatbota AI na fali pozwoleń Pekinu dotyczącyh publicznego udostępniania takich usług

Jak wynika z opublikowanego w środę wpisu w mediach społecznościowych, chiński gigant internetowy Tencent Holdings poinformował, że w czwartek zaprezentuje chatbota opartego na sztucznej inteligencji (AI). 

Jak podaje Reuters, w poście opublikowano rozmowę demonstracyjną, którą użytkownik przeprowadził z chatbotem AI odnośnie napisania materiałów promocyjnych.

Inne duże firmy technologiczne w Chinach, w tym Baidu Inc i SenseTime Group, wypuściły w zeszłym tygodniu swoje chatboty AI.

Tencent od miesięcy opracowuje własny model sztucznej inteligencji o nazwie „Hunyuan”, a w zeszłym miesiącu firma poinformowała, że wewnętrznie rozszerza testy modelu. Już w lutym w prasie pojawiły się wzmianki, że firma utworzyła zespół w celu opracowania chatbota podobnego do ChatGPT o nazwie „HunyuanAide”.

W zeszłym miesiącu Chiny zaczęły zatwierdzać chatboty AI do publicznego udostępnienia, co spowodowało wysyp takich usług na chińskim rynku.

Akcje Tencent spadły w środę o około 1%, co oznacza spadek o 0,5% na szerszym rynku.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE