Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

TD Synnex wyznacza Miriam Murphy na lidera swojej działalności w Europie

TD Synnex ogłosił dzisiaj mianowanie Miriam Murphy nowym prezesem firmy na Europę. Murphy rozpocznie pracę na swoim nowym stanowisku 8 kwietnia 2024 r. i będzie odpowiedzialna za kierowanie 7000-osobowym europejskim personelem firmy, kierowanie strategią biznesową i realizację operacyjną w regionie.

Murphy stanie na czele europejskiego zarządu, który składa się z liderów regionalnych, a także kadry kierowniczej odpowiedzialnej za strategiczne jednostki biznesowe i funkcje wsparcia na danym obszarze.

Murphy powraca do TD Synnex po dwóch latach na stanowisku dyrektora generalnego na Europę w NTT Ltd. Wówczas odpowiadała za strategię oraz zyski i straty w 14 krajach, dostarczając rozwiązania technologiczne, doradztwo i usługi zarządzane klientom korporacyjnym z wielu sektorów. Wcześniej przez ponad 20 lat pracowała w TD SYNNEX, piastując różne stanowiska kierownicze, w tym między innymi starszej wiceprezes ds. rozwiązań zaawansowanych i specjalistycznych na Europę oraz lidera regionalnego na Europę Północną.

„Fantastycznie jest powitać Miriam z powrotem w TD Synnex. Dzięki jej wcześniejszemu doświadczeniu z nami wiemy już o jej wielu wspaniałych cechach przywódczych. Wnosi mentalność stawiającą na pierwszym miejscu ludzi w połączeniu z wyjątkowym zmysłem biznesowym, rozległą siecią kontaktów u dostawców i klientów, a także nieustające zaangażowanie w zapewnianie doskonałości wszystkim naszym interesariuszom” – powiedział Patric Zammit, COO w TD Synnex, do którego murphy będzie raportować.

Miriam Murphy

Miriam Murphy jest orędowniczką różnorodności, równości i integracji w branży IT. W swojej poprzedniej pracy w TD Synnex odegrała aktywną rolę w tworzeniu i rozwijaniu programów integracyjnych firmy w Europie, wspierając tworzenie grup współpracowników obejmujących takie tematy, jak równość płci, niepełnosprawność i kwestie LGBTQ.

 

„Jestem zachwycona i zaszczycona objęciem kierownictwa nad europejskim biznesem TD Synnex. Ponad 7000 współpracowników firmy w regionie odgrywa kluczową rolę w sercu ekosystemu kanału, wspierając ciągłą ewolucję i płynne połączenia między dostawcami, partnerami i ich klientami końcowymi. Nie mogę się doczekać, aby ich wspierać, ponieważ staramy się pomagać wszystkim naszym partnerom w kanale w rozwijaniu ich firm i zapewnianiu doskonałych wyników na rynku.” – powiedziała Miriam Murphy.

 

TD SYNNEX powołuje Patricka Zammita na stanowisko Chief Operating Officer

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE