Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

TD SYNNEX uruchamia program IBM® watsonx™ Gold 100, aby przyspieszyć możliwości AI dla partnerów

TD SYNNEX (NYSE:SNX) ogłosił uruchomienie programu IBM® watsonx™ Gold 100, którego celem jest pozyskanie 100 partnerów TD SYNNEX, którzy otrzymają dedykowane wsparcie umożliwiające szybkie osiągnięcie statusu partnera IBM Gold-tier. Partnerzy Gold-tier będą wykorzystywać możliwości IBM watsonx poprzez połączenie technologii IBM i wartości dodanej oferowanej przez TD SYNNEX.

Według raportu TD SYNNEX Direction of Technology Report, liczba partnerów planujących oferowanie rozwiązań AI na całym świecie wzrosła o 625% w ciągu zaledwie jednego roku. Jednak według IDC 80% partnerów nie wykorzysta w pełni potencjału wzrostu i rozwoju związanego ze sztuczną inteligencją w 2024 r. z powodu niezdolności zidentyfikowania bezpośrednich możliwości odpowiednich dla ich profilu biznesowego.

 

„Jeśli chodzi o inwestycje w AI, partnerom może być trudno wiedzieć, od czego zacząć, dlatego naszym celem jest zapewnienie nie tylko rozwiązań, ale także wskazówek, szkoleń i wsparcia, aby pomóc im skutecznie poruszać się w rewolucji AI. Ten kompleksowy program jest jednym z przykładów, jak nasz program Destination AI może pomóc partnerom wykorzystać ogromne możliwości wzrostu dostępne dzięki AI, w tym możliwości oferowane przez platformę IBM watsonx” – powiedział Sergio Farache, Executive Vice President, Strategy and Global Technology Business w TD SYNNEX.

 

Program pomoże wybranym partnerom rozwinąć i zmaksymalizować efekty działań w obszarze  AI dzięki platformie IBM watsonx . Będzie on obejmował:

  • Wsparcie i szkolenia przyspieszające naukę AI, aby umożliwić pełne wdrożenie watsonx.
  • Planowanie biznesowe i przyspieszenie sprzedaży, które obejmuje wyłączny dostęp do kluczowych zasobów IBM i TD SYNNEX .
  • Marketing i generowanie popytu, aby pomóc wykorzystać zasoby partnerów IBM, solidną bibliotekę przypadków użycia i strategiczne doradztwo marketingowe TD SYNNEX.
  • Usługi eksperckie i wsparcie przedsprzedażowe, w tym dedykowane zespoły TD SYNNEX watsonx oraz dostęp do specjalistycznych zasobów technicznych IBM.
  • Demonstracje, w tym zasoby Center of Excellence oraz dostęp na żądanie do środowisk edukacyjnych
    i demonstracyjnych IBM w chmurze IBM Cloud.

W ramach tej współpracy TD SYNNEX utworzy Centers of Excellence (Centra Doskonałości) IBM watsonx w czterech lokalizacjach TD SYNNEX w Ameryce Północnej i Europie w 2024 r., w których partnerzy będą mogli zapoznać się z rozwiązaniami POC watsonx i uzyskać spersonalizowane wsparcie.

 

“Jako dostawca zarządzanych usług bezpieczeństwa współpracujący z IBM QRadar i wieloletni partner biznesowy IBM na rynkach niemieckim, austriackim i szwajcarskim, szukaliśmy rozwiązań AI, które wzmocniłyby nasze portfolio. Jesteśmy pewni, że IBM watsonx będzie platformą z wyboru, aby sprostać wyzwaniom naszych klientów teraz i w przyszłości. Wspólnie z IBM i TD SYNNEX nadal umożliwiamy naszym współpracownikom korzystanie z watsonx.data, watsonx.ai i watsonx.governance oraz kształtujemy naszą ogólną strategię wejścia na rynek.” – Manuel Noe, CEO of IS4IT KRITIS GmbH, klient TD SYNNEX i istniejący partner IBM, zamierza rozwijać praktykę AI swojej firmy poprzez IBM watsonx i program TD SYNNEX 100.

 

Platforma IBM watsonx obejmuje trzy podstawowe komponenty zaprojektowane, aby pomóc firmom skalować i przyspieszyć wpływ sztucznej inteligencji na ich zaufane dane. Trzy podstawowe komponenty platformy (watsonx.ai™, watsonx.data™ i watsonx.governance™) umożliwiają firmom dostosowanie rozwiązania AI do ich potrzeb. IBM watsonx obejmuje również wielu asystentów AI, które pomagają zautomatyzować przepływy pracy i wdrożyć AI w kilku funkcjach biznesowych i technicznych (IBM watsonx Assistant™, IBM watsonx Code Assistant™ i IBM watsonx Orchestrate™).

 

„Kluczem do przyjęcia i sukcesu sztucznej inteligencji jest umożliwienie partnerom szybkiego dostępu do technologii, przypadków użycia i praktycznych szkoleń”, powiedział David La Rose, General Manager, IBM Ecosystem, Sell. „Aby lepiej wspierać naszych wspólnych klientów, którzy korzystają z naszego portfolio ofert AI i chmury hybrydowej, nasza współpraca z TD SYNNEX zapewnia zasoby do priorytetowego traktowania potrzeb rozwijających się partnerów, takie jak szybki transfer umiejętności, planowanie możliwości oraz bieżące wsparcie sprzedaży i wzrostu przychodów. Narzędzia te mogą zmienić trajektorię biznesową partnera i są tylko jednym z przykładów tego, jak ekosystem IBM pracuje nad rozwojem i przyjęciem sztucznej inteligencji dla wszystkich rodzajów partnerów”.

 

Za rozwój programu IBM® watsonx™ Gold 100 w Polsce odpowiada Mariusz Olszewski, Sr. Manager Data, AI & Application Division, IBM SW Team Leader.

Więcej informacji o programie IBM watsonx Gold 100 program w TD SYNNEX znajduje się pod adresem site.tdsynnex.com/watsonx.

 

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE