Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

TD SYNNEX ogłosił przyspieszenie oferty regenerowanego sprzętu z certyfikatem Cisco Refresh w całej Europie

TD SYNNEX (NYSE: SNX) ogłosił przyspieszenie oferty regenerowanego sprzętu z certyfikatem Cisco Refresh w całej Europie. W ramach tego rozwiązania dystrybutor przechowuje teraz zapasy Cisco Refresh bezpośrednio w swoich obiektach logistycznych, gotowe do wysyłki do partnerów. Umożliwia to przyspieszenie czasu dostawy i zwiększenie przejrzystości dostępności produktów, pomagając partnerom we włączeniu większej gamy ekologicznych rozwiązań do ich oferty Cisco na rynku.

Rozwój ten następuje w czasie gwałtownego rozwoju popytu na zrównoważony rozwój środowiska w zamówieniach IT. Jak wspomniano w najnowszym raporcie TD SYNNEX Directions of Technology Report, 69% graczy w kanale dostrzega obecnie wpływ kwestii ESG na zamówienia IT, 51% twierdzi, że oferuje programy recyklingu lub odbioru
w gospodarce o obiegu zamkniętym, a 33% partnerów planuje zainwestować w zarządzanie cyklem życia produktu w ciągu najbliższych dwunastu miesięcy. Ponadto partnerzy informują, że wiele projektów sektora publicznego wymaga, aby pewien procent produktów IT był zamawiany w ramach gospodarki o obiegu zamkniętym, co napędza dalszy popyt na produkty regenerowane lub pochodzące z recyklingu.

 

„Posiadanie zapasów Cisco Refresh na półce oznacza, że jesteśmy w stanie obsługiwać naszych partnerów w elastyczny i przejrzysty sposób, a chociaż produkty mogą być używane, nie ma kompromisów w zakresie jakości, wydajności lub statusu aktualizacji. Dzięki rygorystycznemu procesowi certyfikacji i standardom Cisco produkty te są naprawdę tak dobre, jak nowe, co zwiększa popyt na produkty regenerowane lub pochodzące z recyklingu.” – podkreślił Sam Paris, Vice President, Security and Networking w TD SYNNEX i dodał: „Jest to doskonały przykład tego, jak w TD SYNNEX wprowadzamy w życie nasze korporacyjne zaangażowanie w zasady gospodarki o obiegu zamkniętym, pomagając naszym partnerom branżowym minimalizować ilość odpadów i wygrywać na rynku dzięki solidnej ofercie regenerowanych produktów w szerokim wyborze kategorii”.

 

Regenerowane produkty Cisco Refresh są dostępne w szerokiej gamie typów produktów,
w tym urządzeń do współpracy, routerów, przełączników, rozwiązań bezpieczeństwa
i modułów nadawczo-odbiorczych. Certyfikowany sprzęt regenerowany to używany produkt, który otrzymał krytyczne aktualizacje oprogramowania i sprzętu oraz został dokładnie przetestowany pod kątem zgodności z rygorystycznymi specyfikacjami producenta, spełniając te same standardy jakości, których użytkownicy końcowi oczekiwaliby od nowego produktu.

Jak ogłosił dystrybutor, partnerzy w Europie, którzy chcą przyspieszyć swoje praktyki
w zakresie gospodarki o obiegu zamkniętym z produktami Cisco, mogą uzyskać akredytację Cisco Environmental Sustainability Specialisation za pośrednictwem TD SYNNEX. Akredytacja ta umożliwia partnerom dostęp i korzystanie z programów Cisco w zakresie zrównoważonego rozwoju IT, takich jak Takeback i Green Pay. Akredytacja pomaga również partnerom uzyskać status Cisco Select Partner.

Partnerzy, którzy chcą dowiedzieć się więcej o tym, jak uzyskać dostęp do regenerowanego sprzętu z certyfikatem Cisco Refresh, powinni skontaktować się z Grzegorzem Górniakiem, Cisco Business Unit Managerem w TD SYNNEX, e-mail: grzegorz.gorniak@tdsynnex.com.

 

“Zrównoważony rozwój jest podstawą dla naszej przyszłości” – skomentowała Karolina Romańczuk odbierając nagrodę dla Bechtle direct Polska podczas gali HP Partner Excellence Award 2023

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE