Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

T-Mobile aktualizuje swój program “Smarphone Equality”

T-Mobile ogłosił dziś dużą aktualizację Smartphone Equality – programu Un-carrier, który daje większej liczbie osób możliwość zdobycia najnowszych smartfonów niezależnie od ich zdolności kredytowej lub sposobu płatności.

W momencie powstania Smartphone Equality umożliwił klientom Metro i T-Mobile Prepaid uzyskanie świetnych ofert na nową klasę urządzeń, ale najlepsze oferty – zarezerwowane dla klientów z wysokimi wynikami kredytowymi – były poza zasięgiem.

Miliony klientów sieci bezprzewodowych nie mają dostępu do najlepszych ofert. T-Mobile wierzy, że każdy zasługuje na dostęp do najlepszych ofert, niezależnie od zdolności kredytowej lub sposobu płatności, i to właśnie robi Smartphone Equality. T-Mobile zdaje sobie sprawę, że historia płatności klientów jest w rzeczywistości najlepszym predyktorem ich zdolności kredytowej. Dzięki najnowszej aktualizacji Smartphone Equality, miliony ludzi zyskują dostęp do jeszcze lepszych ofert niż dotychczas.

Wystarczy, że klient będzie płacił na czas przez 12 miesięcy, aby zyskać dostęp do oferty np. na iPhone’a 15. Więcej informacji można znaleźć na stronie dotyczącej programu.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE