Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Symfonia kupuje HRtec, technologiczną spółkę specjalizującą się w tworzeniu chmurowego oprogramowania do zarządzania i automatyzacji procesów HR.

Grupa Symfonia kupuje HRtec Sp. z o. o., firmę technologiczną specjalizującą się w tworzeniu chmurowego oprogramowania do zarządzania i automatyzacji procesów HR.

Spółka HRtec jest autorem jednego z najlepszych w Polsce systemów w obszarze HR – platformy Hsys, pozwalającej na obsługę takich procesów, jak np. rekrutacje, szkolenia oraz e-learning, wyznaczanie i monitorowanie celów, oceny okresowe czy rozwój pracowników. HRtec rozwija także aplikację HRanalyzer, która wspomagana wbudowanymi mechanizmami sztucznej inteligencji, służy do analizowania najważniejszych procesów HR w organizacjach. Do grona klientów HRtec należy wiele dużych i znanych marek, m. in. Alior Bank, Smyk, Compensa (Vienna Insurance Group), P4 (Play) czy Rainbow Tours.

Zakup HRtec przez Grupę Symfonia to kolejny krok na drodze do realizacji strategii zmierzającej do zajęcia przez Symfonię pozycji lidera wśród dostawców oprogramowania biznesowego dla sektora MŚP w Polsce. W ostatnich miesiącach Symfonia, będąca od 2021 roku częścią Funduszu MidEuropa, przejęła innych producentów oprogramowania – firmę Reset2.pl, producenta znanego na rynku oprogramowania kadrowo-płacowego R2Płatnik, oraz Cloud Planet i powiązaną z nią spółkę Skanuj.to, producentów i dostawców chmurowej platformy do kompleksowej obsługi mikro i małych przedsiębiorstw oraz biur rachunkowych. Tym samym z rozwiązań Grupy Symfonia korzysta już ponad 50 tysięcy klientów. Połączenie doświadczeń Symfonii, HRtec oraz przejętej wcześniej spółki Reset2.pl pozwolą na stworzenie najlepszej na rynku oferty oprogramowania do obsługi pracowników – od kadr i płac aż po zaawansowane zarządzanie procesami HR.

 

Samsung prezentuje wyniki badań nad technologią 6G i publikuje Białą Księgę (White Paper) dotyczącą zakresu jej wykorzystania.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE